Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Wszystko na temat zarabiania
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: Fiferbus » 17 sie 2017, 14:07

Witam wszystkich. Trochę się wpakowałem bo dałem zaliczke na samochód ale coś po drodze nie wypaliło i nie moge pełnej sumy uzbierać. Jak nic nie zrobie to kasa przepadnie i auto też a szkoda bo blachy zdrowe i sztywne papiery ze Szwecji. Karte kredytową już wykorzystałem, nie mam poza tym zdolności wiec na kredyt gotówkowy też sie nie załapie. Co robić?
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: AntennaRZ » 18 sie 2017, 09:36

Sprawa prosta, zawsze moznawziac chwilówki. Bez problemu dostaniesz skoro nawet mi się udało :). Poza tym oprocentowanie jest bardzo korzystne, oddajesz nie wiele wiecej niż pożyczasz, z reszta wejdź na http://www.latwykredyt.pl i sprawdź sobie sam :). A tak w ogóle to nie daje się zaliczek i tyle. Nie ty jedyny z takim problemem sie spotkałeś.
Hiacynta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2015, 10:11

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: Hiacynta » 18 sie 2017, 12:47

Chwilówki nigdy bym nie wzieła. Dadzą ci kase a później ciagaja w nieskonczonosc.
Kiku
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2017, 13:33

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: Kiku » 18 sie 2017, 13:35

A kredyt na samochód? Może to wypali?
arrow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 18 lis 2015, 12:21

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: arrow » 21 sie 2017, 08:46

Kilka razy już ratowałem się takimi pożyczkami i nigdy nie miałem problemów. Sytuacja taka sama jak z bankami – trzeba spłacać i tyle. Jak jesteś solidnym klientem to nie ma sie czego obawiać.
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: Fiferbus » 24 sie 2017, 12:44

Nigdy nie brałem chwilówek ale opinie rózne na ten temat słyszałem. Nie bedzie lipy jak wezme przez te strone co kolezanka dała?
Phofia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:05

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: Phofia » 24 sie 2017, 13:51

Siemka, na latwykredyt.pl mozesz śmiało brać chwilówki bo to porządna i sprawdzona firma. Warunki mają korzystne, a ilość pieniedzy jaka jednorazowo moznapozyczyc spokojnie wystarcza do zalatania nawet wielkiej dziury w domowym budzecie. Umowy czytelne, proste i krótkie bez cudowania i drobnych druczków. Pozdrawiam.
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: Fiferbus » 25 sie 2017, 10:27

Dobra, zobaczymy co z tego będzie. Opinie faktycznie mają dobre wiec kamień spadł mi z serca. Dzięki i pozdro.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: miastowy » 30 sie 2017, 13:01

Raczej nie w firmie prywatnej..... Oprocentowanie takich pożyczek jest wysokie Jeśli nie spłąca się tego w terminie to narasta spory dług i mozna wpaść w tarapaty. Wyjątkiem są tutaj tak zwane pierwsze darmowe pożyczki, które są darmowe ale.... Jest to tak jak wspominałem wyjątek. I trzeba pilnować się okresu spłaty , bo jesli przedłuzycie spłątę chociażby o 1 dzień to naliczą Wam koszta.
Proponuje porownać sobie oferty kredytowe tutaj:
https://www.hiso.pl/kredyty/

Aktualnie bardzo dobra ofertę na kredyt gotówkowy ma T mobile i ich uslugi bankowe.
zorba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2016, 11:14

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: zorba » 31 sie 2017, 17:53

Na pewno nie polecam chwilówek Ja na pewno w takiej sytuacji udałabym się do banku w którym masz konto.
Magdula88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 29 kwie 2017, 01:51

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: Magdula88 » 04 wrz 2017, 12:37

Pozyczka normalna sprawa wiele osob je bierze i jakos z tym zyje :) Znajoma prowadzi firme i bardzo czesto ma rozne wahania finansowe. Z pozyczek tez korzysta, najczesciej z takich niewielkich jak np. https://bosspozyczka.pl szybko i wygodnie mozna tak otrzymać niewielką kase
RockNRolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:54

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: RockNRolla » 04 wrz 2017, 12:54

Jeśli masz konto w Toyota Banku (swoją drogą polecam :-) ) to możesz sobie spokojnie załatwić od ręki limit kredytowy w koncie. Dosłownie chwila i masz zauważalny zastrzyk gotówki. Tu masz szczegóły - https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/kr ... szczegoly/
kingas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2017, 20:55

Re: Potrzebna szybka gotówka - gdzie załatwić

Postautor: kingas » 30 paź 2017, 05:49

Jeżeli szukacie dobrego kredytu, najlepiej sprawdzić porównywarki, tam można znaleźć najkorzystniejsze oferty, w tym wypadku nie trzeba przeglądać każdej oferty banku z osobna. Z takich porównywarek warto skorzystać jak szukacie takich produktów finansowych jak kredyt samochodowy, gotówkowy, pożyczkę czy kont bankowe. To bardzo fajna opcja, sama korzystała i muszę przyznać, że zaoszczędziłam sporo czasu.

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość