Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Wszystko na temat zarabiania
kessler
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2017, 01:12

Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: kessler » 02 kwie 2017, 01:16

Praca w internecie i zarabianie BITcoinów

Siema.

https://freebitco.in/?r=4089074

Jakiś czas temu tak sobie siedziałem w internetach i natrafiłem na stronkę freebitco.in. Poczytałem trochę o bitcoinach (jak kto nie słyszał to mogą być walutą przyszłości) i się zajarałem, bo skoro i tak siedzę sobie przy kompie i gram w różne gry to czemu by nie zająć się zarabianiem przy tym piniędzy a dokładniej BITcoinów (kurs 1 BitCoina teraz to około 4200zł )

Zarabianie na tej stronie, przede wszystkim nic nie kosztuje jak i wypłacenie naszych zarobionych BITcoinów (dokładniej w niedziele jest wypłata darmowa a w każdy inny dzień kosztuje to nawet nie 10 groszy), a wszystko działa bo sam sprawdziłem i otrzymałem następnego dnia pieniądze na mój portfel walutowy.

Do założenia konta potrzebujemy jedynie adresu email... Przy rejestracji można ale nie jest wymagane podanie swojego adresu portfela walutowego na które będą spływać hajsy, ponieważ można później

Nakład czasowy niewielki, zysk progresywnie będzie coraz wiekszy, pomyślałem że lubię cyfry i różne rozkminy to i tam sobie wymyśliłem jak szybciej zgarniać kryptowalutę. otrzymamy.

Zarabianie na tej stronie polega po prostu na kliknięciu przycisku "ROLL"(można co godzinę) i losujemy nam ilość bitcoina jaką
Na razie najwięcej udało mi się wygrać w losowaniu 80$

Dodatkowym plusem jest że całą kasę jaką mamy podlega ona oprocentowaniu 4,08% w skali roku z kapitalizacją codzienną. Wiec licząc to jako procent składany można dodatkowo jeszcze zarobić.

Tygodniowo zarabiam teraz około 40 złotych a tu z każdym dniem można zwiększyć zysk. Jeśli ktoś będzie chętny opisze dłużej.
Obrazek

Link do stony: https://freebitco.in/?r=4089074

Tu zdjęcie mojej pierwszej wypłaty po tygodniu:
Obrazek
Jeśli by były pytania proszę pisać w tym temacie
Awatar użytkownika
Tapak2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2017, 18:47

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: Tapak2 » 10 kwie 2017, 11:27

i faktycznie 40 zł wycuagasz na tydzień? nie więcej ? nie ma jakiś haczyków?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: monikabert90 » 05 maja 2017, 06:15

Jeśli szukacie możliwości zarobienia w internecie, ciekawym rozwiązaniem może być Sieć Afiliacyjna MyLead. Zakładamy konto w sieci, wybieramy program partnerski, ustalamy stawkę, a następne promujemy link do programu partnerskiego w różnoraki sposób. Zarabiamy pieniądze wtedy, kiedy ktoś skorzysta z danej usługi - w postaci prowizji. Każdy, kto pracował kiedyś na systemie prowizyjnym, nawet w zwyczajnej pracy, wie, że można z tego nieźle zarobić ;)
Awatar użytkownika
kopec100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:39

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: kopec100 » 19 cze 2017, 02:21

popieram mylead jest to nawet ciekawa opcja zarobku internetowego;) warto poczytać
Awatar użytkownika
condense
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2017, 21:13

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: condense » 28 lip 2017, 11:40

szczerze ja w to nie wierze. bo znam tego typu programy
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: Ela78 » 08 sie 2017, 14:03

Chyba nie ma łatwego sposobu na zarabianie. Wszędzie trzeba poświęcić czasu. ja odpuściłam sobie strony z klikaniami. wypełnianiem ankiet a zajęłam się rozrywkowo bukmacherstwem. I początki nie były łatwe ale już jest lepiej :) Bo udaje mi się wygrać i jestem zadowolona. A że lubię sport i piłka nożna jest dla mnie ważna więc śledzę często wyniki meczów. Ja akurat teraz gram online, wystarczy wejść na odpowiednią stronę świadczącą usługi bukmacherskie. Ale żeby grać trzeba też mieć sporą wiedzę na temat zakładów itd- www.lepszykurs.pl/typy-bukmacherskie/ tu jest fajnie wszystko opisane
o.krysia70
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 28 gru 2018, 18:49

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: o.krysia70 » 13 lut 2019, 12:27

Ja tam jakoś nie jestem przekonana do tych bitcoinów. Wolę jakieś realne inwestycje. Mi się udało niedawno kupić niezadłużoną spółkę na spolka.org/, na szczęście, że pomógł mi w tym specjalista, bo z tego co czytałam w necie, kupując spółkę z długami czasem nie jest zbyt kolorowo i łatwo... w sumie to może te bitcoiny to mniejsze ryzyko inwestycyjne. Jak mówicie?
woman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 18 lip 2018, 10:55

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: woman » 30 cze 2019, 21:39

inwestowanie w bitcoin czy inwestowanie na giełdzie jest dobre jeśli się na tym znamy. bez specjalistycznej wiedzy możemy np. inwestować w nieruchomości. obecnie z niewielką pomocą nawet inwestowanie w nieruchomości za granicą nie jest trudne https://localmarket.no/pl
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: wschodnia5 » 06 lip 2019, 19:00

Jest trochę sposobów na zarobienie sobie dodatkowych pieniędzy i także zakłady bukmacherskie to świetny pomysł. Można tu https://betclick.pl/bonusy-bez-depozytu ... -w-polsce/  dowiedzieć się jak zarabiać w taki sposób i co się opłaca, choć nie jest to nic trudnego.
julajula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:36

Re: Zarabianie w internecie BIT COINÓW!!!

Postautor: julajula » 09 paź 2019, 13:47

Na stronie http://korporacjabiznesowa.pl/ znajdziesz fajne pomysły na zarabianie online. Polecam ;)

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość