Jak znaleźć pracę

Wszystko na temat zarabiania
publi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2016, 05:47

Jak znaleźć pracę

Postautor: publi » 22 lis 2016, 05:51

Witam serdecznie. Niedawno zacząłem studia i chciałbym sobie znaleźć jakąś pracę. Jednak średnio mi to idzie :) Ostatnio pomyślałem o tym, aby zlecić to zadanie jakiejś firmie. Czy ktoś może korzystał z takich usług? Było warto? Są to jednak koszty, a nie chciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto. Poczytałem na ten temat co nieco i póki co wydaje mi się, że mógłbym nawiązać współpracę z http://www.mostwanted.pl/. Może ktoś współpracował konkretnie z nimi? Z góry dzięki za odpowiedzi.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: miracle » 22 lis 2016, 12:32

Wystarczy przeglądać różne strony z ogłoszeniami.
Lilianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: Lilianka » 20 gru 2016, 13:17

Ja szukanie pracy zaczęłam od kupienia laptopa. Typów jest wiele, ten jest mój https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo ... arto/3459/ i dobierałam go pod kątem pracy zdalnej. Jest bardzo dużo stron, które maja takie oferty pracy, wiec nawet osoba, która mieszka w małej miejscowości nie musi się obawiać, że nie ma szans z konkurencją.
MoniaBest
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 21 gru 2016, 13:46

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: MoniaBest » 21 gru 2016, 13:56

Myślę, że pracy w Polsce będzie coraz więcej. Na pewno dobre CV,ładny wygląd pomogą robotę znaleźć. Obojętnie jaką pracę powinno się łatwo znaleźć.
Awatar użytkownika
DawidBest37
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2016, 10:19

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: DawidBest37 » 27 gru 2016, 10:36

Trzeba mieć odpowiednie kompetencje, trochę szczęścia i odpowiednie kompetencje. Wiem, bo pracuję w biurze rachunkowym.
foldare
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2016, 03:09

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: foldare » 27 gru 2016, 16:59

Można też handlować telefonami komórkowymi - w każdej galerii jest stoisko, bez problemu tam przyjmują do pracy. Ja polecam teraz takie telefony, które są porządne, długo trzyma bateria, a przy tym sporo zeszły z ceny z powodu pokazania się na rynku nowych modeli - mówię tu np. o Iphonie 5 (c albo nawet s) albo Samsungu S4 a na nich gry maszyny - spokojnie do kupienia za kilkaset złotych, a to bardzo porządny sprzęt. Nie ma co przepłacać na niewiadomo jakie "nówki", jak to w zasadzie się niczym nie różni od porządnych, wspomnianych przeze mnie smartfonów. Pozdrawiam.
Miłka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 31 gru 2016, 12:01

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: Miłka » 31 gru 2016, 12:16

znalezienie dobrej satysfakcjonującej pracy nie jest wcale takie proste.
do porządnej pracy można się dostać jedynie po znajomości, ale jak masz słabe plecy, to i tak robisz najgorszą robotę, a lizusy siedzą sobie w tym czasie na fb
fafalafa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2017, 12:43

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: fafalafa » 10 sty 2017, 13:08

Na początek poszukaj stażu w interesującej Cię branży... :)
Awatar użytkownika
john
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2017, 10:07

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: john » 16 sty 2017, 11:02

Proponuje Ci przejrzeć, bazę cv - tam gdzie masz różne szablony. Usiąść poprzeglądać, zainspirować się i stworzyć coś super. Pamiętaj o zdjęciu, żeby nie było takie jak legitymacji --> idź do dobrego fotografa. No i zastanów się co wpisujesz na cv, bo jeśli jakaś firma Cię zaprosi to może Cię przemaglować ze wsztystkiego co tam wpisałeś. I ja bym spróbował, jeżeli to by nie pomogło to może w tedy bym sięgnął po jakąś firmę zewnętrzną. A co do firm zewnętrznej to mam znajomego, który z takiej możliwości korzystał. W jego przypadku było to skuteczne, ale troche to kosztuje ;P
AndrzejLech
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2017, 19:56

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: AndrzejLech » 23 sty 2017, 20:07

Jak słyszę, że ktoś dziś nie może znaleźć pracy, to szlag mnie trafia, bo pracy jest mnóstwo, a chętnych brak. Znam kilka osób, które prowadzą firmy i szukają pracowników - różnych, i na stałe i sezonowo - i mają duży problem. W co najmniej dwóch pracują Ukraińcy, bo jak widać im się chce.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: pawelek34 » 26 sty 2017, 11:16

Dokładnie, teraz wszędzie pracują ludzie z Ukrainy, bo Polacy "nie potrafią znaleźć pracy". Podobnie jest w Anglii, Anglicy "nie potrafią" znaleźć pracy, która polak znajduje 2 dnia po przyjeździe do Anglii. Potem słyszymy jak im zabieramy prace... podobny wątek widziałam na tym forum, dlatego polecam odwiedzić. http://forum-przedsiebiorstwa.pl/
zorba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2016, 11:14

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: zorba » 05 lut 2017, 09:28

Zależy od rodzaju pracy.Wystarczy odwiedzać strony internetowe tam jest dużo ofert i aplikować się przez internet.
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 13 sty 2017, 16:23

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: mamakaroliny89 » 07 lut 2017, 16:38

Jeżeli szukasz pracy to Vbv Sweden poszukuje osoby do sprzedaży produktów naszej marki do pielęgnacji kamienia naturalnego. Zapewniamy doskonałą wspołprace na dogodnych warunkach, zniżki od 5% do 30% oraz wsparcie marketingowe wraz z szkoleniami. Dołącz do naszego zespołu już dziś, poprzez formularz na naszej stronie internetowej http://www.vbvsweden.com/ Spróbój wyslać zgłoszenie.
nolcia14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2017, 13:35

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: nolcia14 » 09 lut 2017, 13:38

@mamakaroliny, można prosić wiecej szczegołów tej pracy? czy przedstawiciel posiada wyłączność w swoim terenie?
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 13 sty 2017, 16:23

Re: Jak znaleźć pracę

Postautor: mamakaroliny89 » 09 lut 2017, 18:56

Oczywiście, juz podaje szczegóły. Przedstawiciel dostaje mateiały marketingowe, ma wyłącznośc w swoim regionie oraz darmowa dostawę. Bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Podaje link do formularza http://www.vbvsweden.com/kontakt.php

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość