Kredyt - gdzie szukać?

Wszystko na temat zarabiania
Pestka
Forumowicz
Forumowicz

Kredyt - gdzie szukać?

Postautor: Pestka » 15 mar 2019, 14:23

hejka, jak myślicie gdzie warto szukac kredytu ? Lepiej iśc do placówki czy jakies oferty z sieci przeglądać? Planuje remont mieszkania i bedzie mi potrzebna większa gotowka.

AlinaKowal
Forumowicz
Forumowicz

Re: Kredyt - gdzie szukać?

Postautor: AlinaKowal » 15 mar 2019, 20:39

Może popytaj o oferty w bankach?
Pestka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pestka » 16 mar 2019, 18:12

No spoko tylko chodzenie po bankach zajmie mi sporo czasu, szukam raczej czegoś, co można załatwić od ręki. Zastanawiałam się na jakims kredytem przez internet. Jak myślisz, warto?
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 17 mar 2019, 12:46

przecież teraz nikt nie chodzi po bankach szukac kredytu bo zajęło by to mnóstwo czasu. Jeśli chcesz wybrac ofertę dla siebie to zerknij np na rankomat . Tam masz porównywarkę kredytową w której można porównać oferty az 19 banków. Wystarczy z wypełnić formularz na stronie aby zobaczyć przykładowe oferty. Ja ostatnio szukałam kredytu na samochód własnie na rankomacie i zaoszczędziłam na tym sporo kasy bo znalazłam ofertę o niskim RRSO i bez prowizji.
jankamor
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jankamor » 18 mar 2019, 09:12

Ile zajęły wam formalności związane z wzięciem kredytu, zmieszczę się w 2 miesiącach? Kolega podesłał mi artykuł http://infosa.pl/kredyt-gotowkowy-przez ... ytu-online o kredycie gotówkowym, który można wziąć przez internet. Nie wiedziałam, że tak można. Gdzie jeszcze szukać informacji na ten temat?
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 18 mar 2019, 16:29

Dużo zależy od celu, na który potrzebujecie finansowania. Na rynku jest wiele firm udzielających kredytów, więc poszukajcie takiej, która będzie zbieżna z Waszymi potrzebami. Na bazie BFF MEDFinance dobrze widać, w którym kierunku powinna pójść branża medyczna. Miejcie to na uwadze.

Wróć do „Zarabianie”