Mam pomysł, tylko czy dobry?

Wszystko na temat zarabiania
damkal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2019, 12:01

Mam pomysł, tylko czy dobry?

Postautor: damkal » 03 lip 2019, 12:12

Dużo myślę o otwarciu swojej firmy. Uważam, że mogę zarobić więcej "na swoim", niż teraz robiąc na umowę. Przeraża mnie trochę papierologia, jaką trzeba wytworzyć i w sumie stale tworzyć w momencie gdy prowadzi się i zakłada działalność - jednak jest to do ogarnięcia, prawda? Powiedzcie mi proszę, a raczej napiszcie :P co sądzicie o zakupie wózków widłowych, np. takich jak tu - holowniczych, i wynajmowaniu ich dla dużych firm?
zofialipska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:15

Re: Mam pomysł, tylko czy dobry?

Postautor: zofialipska » 24 wrz 2019, 14:30

Każdy pomysł na biznes może być dobry, pod warunkiem że będzie przemyślany. Ważny jest research rynku, czasem nawet zdobycie potencjalnych kontrahentów zanim ruszy się z działalnością. Ja np też myslę, żeby juz wkrótce założyć swoją firmę zajmującą się sprzedażą pojemników zabezpieczających z EPP. Póki co jednak, jestem na etapie dopinania umów z odbiorcami, którym planuję sprzedawać pojemniki. Dzieki temu będę miec pewność stałych zamówień, oprócz tego co "wpadnie na bieżąco" Myslę że i ty poradzisz sobie z wózkami widłowymi :)
Racjonalny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:22

Re: Mam pomysł, tylko czy dobry?

Postautor: Racjonalny » 27 mar 2020, 13:14

Szczególnie na początku niezbędne może się okazać wsparcie sprzedaży, które realizuje m.in. agencja ASM Sales Force. Za sprawą tej usługi możemy rozwinąć swój biznes, dotrzeć do grupy odbiorców i przede wszystkim być wyróżniającą się firmą na tle konkurencji. Gdybyś był zainteresowany współpracą, to przesyłam link do strony internetowej. https://www.asmsalesforce.pl/

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość