jak założyć własny sklep

Wszystko na temat zarabiania
felicja44
Level 1
Level 1

Re: jak założyć własny sklep

Postautor: felicja44 » 23 gru 2019, 19:50

matik pisze:Najważniejszy jest pomysł. Jak on jest to trzeba go zrealizować. Możliwości sklepu online jest dużo. Można kupić gotowca lub zlecić jego wykonanie firmie. Pytanie tylko co będziemy w sklepie sprzedawać. Np. na https://www.korallo.pl/ są dostępne materiały do tworzenia własnej biżuterii. Jeśli nauczymy się tego robić to to jest świetny pomysł na biznes.

Ja bym postawiła na srebro, niedrogie a zdecydowanie efektowniej wygląda taka biżuteria. Możesz zaopatrywać się w hurtowni, np. ta hurtownia srebra ma spory wybór i fachowo wspierają raczkujących sprzedawców więc duży plus za zaangażowanie.
Ada33
Level 1
Level 1

Postautor: Ada33 » 29 gru 2019, 19:16

Założenie własnego sklepu to nie lada wyzwanie. Jednakże gdy zdecydujemy się na sprzedaż artykułow spożywczych, warto odwiedzić sklep z wagami Ewagi. Znajdziemy tam bowiem bardzo szeroki wybór produktów tego typu, a co więcej często możemy skorzystać z różnego rodzaju promocji:).
bella91
Level 1
Level 1

Postautor: bella91 » 14 sty 2020, 12:00

Jeśli chodzi o sklep internetowy w Niemczech to najlepiej zgłosić się do https://sprzedawajwniemczech.pl/ Pomogą ci w założeniu firmy i prowadzeniu księgowości.
Z tego co wiem sprzedaż online w DE jest coraz popularniejsza i przynosi niezłe zyski.
kuba221
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kuba221 » 15 sty 2020, 08:42

Moim zdaniem założenie własnego sklepu zawsze jest bardzo trudne.Sam z tym miałem problemy.

Wróć do „Zarabianie”