Hydrofor

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Hydrofor

Postautor: Kamilka75 » 15 gru 2017, 09:47

Chciałabym zapytać was co wiecie na temat hydroforu i jakie usterki najczęściej dopadają taki sprzęt? Mój brat chciałby kupić sobie właśnie hydrofor od http://www.dambat.pl/ , bo słyszał bardzo dużo dobrych opinii o tym producencie, lecz wcześniej chciałby przygotować się na konserwację takiego urządzenia, Czy hydrofory się czyści, wymienia co jakiś czas? A może są elementy, które należy konserwować jakiś czas, zmieniać? Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą poradę.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Hydrofor

Postautor: polaola » 10 mar 2020, 13:34

Tak naprawdę pompa hydroforowa ma wiele zastosowań, a ja dopiero jestem w trakcie przeglądania ofert, także nie jestem pewna, od kogo kupić i dlaczego. Firma Watermark wiem, że ma dobrej jakości produkty, więc o niej coraz poważniej myślę. Międzyczasie zapoznaję się również z innymi, równorzędnymi markami, by wybrać najlepszą.
Kreolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:02

Re: Hydrofor

Postautor: Kreolka » 05 kwie 2020, 20:26

Warto zrobić zakup w firmie www.fluidcontrol.pl. Pomagają w wyborze odpowiedniej pompy i mają konkurencyjną cenowo ofertę. Pompa jest energooszczędna i działa jak w zegarku. Łatwo się ją obsługuje, a to spory atut.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość