Transformatory

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Transformatory

Postautor: ewelina8393 » 08 gru 2017, 15:38

Piszę ten wątek w imieniu męża, który szuka transformatora do naszej hurtowni. Czy jest to w ogóle dobre rozwiązanie i opłacalne. Natrafiliśmy w internecie na opinie, że jednymi z najlepszych są transformatory olejowe SGB-SMIT. Są podobno przede wszystkim najbezpieczniejsze. Może mi pomóc w tej kwestii? Znajdę tu specjalistów?
sareg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2017, 13:10

Re: Transformatory

Postautor: sareg » 27 gru 2017, 13:11

nie korzystałem nigdy z transfromatorów
Awatar użytkownika
SGB_Transformatory
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:44

Re: Transformatory

Postautor: SGB_Transformatory » 14 lut 2018, 11:55

Czujemy się "wywołani do tablicy" :) Tak, SGB jest jednym z najbardziej renomowanych dostawców transformatorów energetycznych i czwartym, co do wielkości, producentem transformatorów w Europie. Produkowane przez nas transformatory to unikalna, dopracowana przez dziesięciolecia, technologia i najwyższa jakość. Niestety twoje pytanie jest zbyt ogólne, żeby precyzyjnie na nie odpowiedzieć. Prosimy o kontakt w tej sprawie celem doprecyzowania wymagań i przeznaczenia transformatora - dane kontaktowe na naszej stronie www.sgb-smit.pl.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Transformatory

Postautor: robertool » 23 paź 2019, 09:35

Jedyny na terenie Polski dystrybutor transformatorów żywicznych Altrafo prężnie rozwija się w sektorze energetycznym. W ofercie posiadają transformatory, obudowy oraz wentylatory do transformatorów i inne wysokiej jakości produkty od producenta Altrafo. Po wszelkie szczegóły odsyłam na stronę https://www.altrafopolska.pl.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość