dom z garażem

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: dom z garażem

Postautor: wschodnia5 » 22 sty 2018, 14:40

Najlepiej pomyśleć o budowie domu z garażem. Jeśli planujecie budowę takiego to zerknijcie na ofertę tej firmy http://ecoreadyhouse.com/pl Mają oni spore doświadczenie i doradzą wam w wyborze domu dla siebie. To najlepsza opcja. Nie są drogie a będziecie mieli solidny dom.
xtequilax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:09

Re: dom z garażem

Postautor: xtequilax » 27 sty 2018, 01:05

My zdecydowaliśmy się na kupno gotowego projektu od firmy Archeton. Nasza działka nie jest szeroka, a akurat trafiliśmy na ofertę, że ta firma posiada projekty domów na wąską działkę. Projekty można zobaczyć na tej stronie http://www.archeton.pl/projekty-domow-na-waska-dzialke . Oprócz tego poszukujemy również bramy, więc chętnie się zainspirujemy. Oczywiście nasz dom będzie z garażem.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: dom z garażem

Postautor: Kubalek3 » 21 mar 2018, 09:10

U mnie najcięższe było dopasowanie go garażu bramy, nie wiedziałem czy zdecydować się na segmentową, uchylną, czy rozwierną. Znajomy skierował mnie z moimi wątpliwościami do RES DOMU na Plac Wolności 7 w Rzeszowie i to był strzał dziesiątkę, bo doradzili mi jak nigdy wcześniej co wybrać, żeby nadało się do mojego garażu. Stanęło na jednej z bram segmentowych od Wiśniowskiego: http://www.res-dom.pl/bramygarazoweseg i jak do tej pory brama sprawuje się świetnie, nie wymieniłbym na inną.
bakerdonald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 16 mar 2018, 14:19

Re: dom z garażem

Postautor: bakerdonald » 17 kwie 2018, 11:57

Jeśli chcesz mieć automatyczną bramę garażową, to z pewnością będziesz potrzebował siłowniki do bram częstochowa. Bez tego cała konstrukcja bramy może być nie udana. Myślę, że warto zainteresować się tym tematem.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: dom z garażem

Postautor: Roxi » 25 kwie 2018, 17:03

Jeśli zdecydujecie się na budowę, to warto zacząć od poszukania profesjonalnej firmy budowlanej. Jedyne co mogę, to polecić firmę, która działa na Podkarpaciu. Fachman ma siedziby w Dębicy, Mielcu i Rzeszowie. Warto się z nimi skontaktować. Dzięki tej firmie budowlanej udało mi się przetrwać ten ciężki czas naprawdę nieźle. Panowie chętnie doradzają i dzielą się doświadczeniem, a to dla takiego laika jak ja było bardzo ważne. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Co ważne, wywiązują się z terminów. Dysponują fachowcami z każdej dziedziny, dzięki czemu nie trzeba szukać osobno instalatorów czy płytkarzy.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: dom z garażem

Postautor: Ela78 » 26 kwie 2018, 11:33

Ja już na szczęście jestem już po budowie i zajmuje się tylko kwestiami estetycznymi domu. W sumie jeden dylemat jaki mi został to dzwonek do drzwi, ponieważ nie wiem na co się zdecydować i jaka najlepsza byłaby opcja dla mnie. Bo myślałam bardziej o dzwonku bezprzewodowym jakie widziałam tutaj http://www.zamel.pl/produkty/sundi-dzwo ... przewodowe myślicie że taki będzie najlepszy ?
Gercia82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2018, 11:15

Re: dom z garażem

Postautor: Gercia82 » 11 maja 2018, 11:18

Jeżeli poszukujesz przyjaznego domku to kup dom w Komornikach. Gmina Komorniki to ustroń pod Poznaniemw Wielkopolsce, jaka jest popularna dla szukajacych spokoju rodzin. Świetna architektura i spokojna okolica to najogromniejszy atut tegoż położenia. Komunikacyjny dostęp jest tu dostępny dla nowego rezydenta.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: dom z garażem

Postautor: Kasiaaa » 25 maja 2018, 19:12

Garaż w domu to podstawa, a jak budować to wszystko za jednym zamachem i mieć spokój, niż później dokupować materiały budowlane, kombinować tracić cenny czas itd. Sami z mężem dyskutowaliśmy na podobny temat, suma summarum wyszło że robimy za jednym zamachem a później odpoczywamy. Tutaj znalazłam sporo cennych informacji, rozwiązań budowlanych https://leca.pl/o-nas/ które na pewno mogą się w większy lub mniejszy sposób przyczynić do tego że właśnie zrobimy tak czy inaczej.
forteca
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2018, 00:43

Re: dom z garażem

Postautor: forteca » 03 cze 2018, 00:54

Jeśli sami sobie planujemy urządzić garaż, to potrzebna będzie posadzka, podłoga do garażu, która będzie odpowiednio wytrzymała - płytki PCV zaprojektowane specjalnie do garaży będą do tego celu nadawały się idealnie, chociaz nie jest to najbardziej rozpowszechnione rozwiązanie.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: dom z garażem

Postautor: pawelek34 » 23 lip 2018, 14:33

Fajne bramy garażowe ma firma Ditex . Ja bym szedł z duchem czasu i zamontował jednak segmentową na pilota. To znacznie ulatwia komfort życia, szczególnie jak pada to nie trzeba wychodzić na deszcze, żeby wjechać do garażu :)
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 24 cze 2018, 17:14

Re: dom z garażem

Postautor: Alexa555 » 24 lip 2018, 09:42

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania oraz myślisz nad rzetelnym deweloperem, jaki zagwarantuje Ci precyzyjnie zrealizowane zamówienie to znakomitym rozwiązaniem będzie wybór firmy koninko. Kompetentne podejście do kupującego oraz perfekcyjna jakość zamówienia uczyni, że będziesz na pewno zadowolony. Ja ich ofertę wybrałam i nie żałuję.
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 lip 2018, 08:12

Re: dom z garażem

Postautor: nydiss » 27 lip 2018, 10:09

Ważne będzie też, aby taki dom był funkcjonalny, bo co nam po wielkim metrażu, kiedy nigdy nie będziemy mogli nic znaleźć albo cały czas będzie się nam tworzył bałagan, który ciężko będzie na takiej przestrzeni posprzątać?
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: dom z garażem

Postautor: Arkadiusz1 » 05 kwie 2019, 11:21

Jasne, przecież taka brama potrzebuje odpowiednich siłowników. To nie ulega żadnej wątpliwości. Warto skorzystać z takiej oferty jak https://hydrotop.net/oferta/pneumatyka/ bo dzięki temu będziecie mieli pewność, że pracujecie na najlepszych produktach. Nie ma sensu odpuszczać tego tematu, bo chodzi w końcu o jakość wykonania całego projektu, który ma Wam służyć przez lata.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: dom z garażem

Postautor: jjusti18 » 09 kwie 2019, 23:04

A bramę do garażu już zamówiliście? Macie już coś na oku? Czy dopiero będziecie się rozglądać. U mnie na razie trwają poszukiwania, ale mam wstępnie już coś na oku. Na stronie http://www.grodex.pl/ znalazłam całkiem niezłe bramy we Wrocławiu. Czytałam, że można u nich dostosować bramę do swoich potrzeb. Mają ponoć szeroki wybór wzorów i struktur powierzchni. Także oferta wydaje mi się naprawdę kusząca.
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: dom z garażem

Postautor: Lilka » 14 kwie 2019, 14:11

My nasz wymarzony domek kupiliśmy dzięki pomocy biura abc-dom z Krakowa. nie wiem jakbysmy sami to ogarneli :D

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość