Samodzielne szlifowanie ścian

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
blasfargrup
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 27 paź 2016, 21:11

Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: blasfargrup » 27 paź 2016, 21:17

Kupiłem mieszkanie deweloperskie. Trzeba je wycekolować i wyszlifować. Co sądzicie, czy korzystniej jest kupić szlifierkę bezpyłową (http://www.mirka.com/pl/pl/) i jakieś materiały ścierne, po czym wyszlifować ściany samodzielnie. Czy też może zatrudnić do tego ekipę?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: miracle » 02 lis 2016, 12:44

Ja bym wolała kogoś do tego wynająć.
blasfargrup
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 27 paź 2016, 21:11

Re: Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: blasfargrup » 22 lis 2016, 12:28

Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: Arkadiusz1 » 17 lip 2018, 14:26

Akurat jeśli chodzi o obróbkę, to zawsze warto korzystać tylko z najbardziej sprawdzonych firm i rozwiązań. Niewiele osób bierze pod uwagę fakt, że jeśli wykorzystywany sprzęt nie będzie pierwszej jakości, to efekty też będą poniżej oczekiwań. Najlepiej sprawdźcie pasy bezkońcowe 150 x 2000, bo to dobry przykład na to, jak najskuteczniej stworzyć odpowiednie środowisko do skutecznej pracy przy obróbce.
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: gawalla » 26 lip 2018, 15:25

Ja jednak wolałabym skorzystać z usług profesjonalnej ekipy wykończeniowej. Jestem zdania, że za fuszerkę płaci się dwa razy...
leonowy123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:14

Re: Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: leonowy123 » 02 sty 2019, 16:15

Czy może ktoś z obecnych tutaj używał szlifierka oscylacyjna do drewna i ma jakieś zdanie w tym temacie? :) byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki :)
Derek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2019, 14:14
Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Re: Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: Derek » 04 wrz 2019, 14:19

Właśnie zamierzam na własną rękę przeprowadzić remont salonu, muszę wyszlifować ściany. Zastanawiam się nad ściernicami, jak się do tego najlepiej zabrać?

ściernice lamelkowe
Witkarrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 23 gru 2017, 18:54

Re: Samodzielne szlifowanie ścian

Postautor: Witkarrek » 10 wrz 2019, 13:15

Do takich prac trzeba mieć już odpowiedni sprzęt, a co najważniejsze doświadczenie. Jak zrobicie źle, to trzeba będzie poprawiać i stracicie bardzo dużo czasu na tym. Przy samodzielnych remontach trzeba się z tym liczyć. Wybierajcie też sprawdzone produkty, nawet jak są droższe to często te ułatwią wam pracę. Ja tak staram się zamawiać większość rzeczy w internecie. Oferta od hurtowni https://zamet.pl/ jest bardzo szeroka jeżeli chodzi o tynki, grunty i wiele innych lżejszych materiałów budowlanych.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość