wylewka a panele

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
Awatar użytkownika
friko
Forumowicz
Forumowicz

wylewka a panele

Postautor: friko » 17 lis 2015, 23:40

Jak to jest czy wylewka pod panele to teraz standard czy można to jakoś ominąć? nie chcę robić fuszerki, ale ceny bywają dość duże delikatnie mówiąc. Co sądzicie?
ekspert_lafarge
Forumowicz
Forumowicz

Re: wylewka a panele

Postautor: ekspert_lafarge » 02 gru 2015, 03:30

Witam, To zależy od jakości i rodzaju jastrychu. Jeśli na podłodze zostały zrobione wylewki anhydrytowe, to ich już nie trzeba niczym wyrównywać, bo mają one właściwości samopoziomujące.

Pozdrawiam
Marek Tucholski
Online Ekspert marki Lafarge.
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 03 lut 2016, 10:06

Może sprawdź posadzki przemysłowe Wrocław na zarembaposadzki.pl i skonsultuj się z nimi w tej kwestii. To naprawdę świetni fachowcy i jestem pewna, że będą w stanie rozwiać wszystkie Twoje właściwości.
quadrat
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: quadrat » 19 lis 2018, 13:57

friko pisze:Jak to jest czy wylewka pod panele to teraz standard czy można to jakoś ominąć? nie chcę robić fuszerki, ale ceny bywają dość duże delikatnie mówiąc. Co sądzicie?

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są wylewki anhydrytowe, tutaj znajdziesz o tym więcej informacji https://tempo-spj.pl/oferta/posadzki-jastrychowe Moim zdaniem jeżeli robić to porządnie i mieć dożywotni spokój.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”