Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: MattBrody » 29 sie 2017, 10:59

To proste najlepiej wybrać centralne ogrzewanie pomijam już fakt, że trzeba mieć szczelne okna aby nie przepłacać za ogrzewanie dworu. Sposobów ogrzewania domu je na prawdę wiele, jednak ja polecam centralne lub ir.
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: yaska » 31 sie 2017, 17:54

U rodziców własnie zmieniali instalacje. Młodsi się niestety nie robią, a z węglem było mnóstwo zachodu. Teraz mają zbiornik koło domu, wydzierżawiony od gaspolu, a w domu zyskali dodatkowe pomieszczenie po dawnej kotłowni. Mama już się cieszy, że po remoncie będzie tam idealna pralnia z suszarnią.
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Lokalizacja: Górny śląsk

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: Wesoły żniwiarz » 31 sie 2017, 22:32

Że sposobów jest wiele to ja wiem. ;) Ale pytam o to konkretne rozwiązanie, bo jestem nim zainteresowany z uwagi na bezobsługowość. Ludzie sobie to bardzo chwalą. Szczelność okien, to jak pamiętam ze szkoły, jeden z wielu czynników, od jakich zależy cena. Ale masz rację ma to na pewno wpływ. :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: Arkadiusz1 » 02 wrz 2017, 13:35

Faktycznie, często tak jest. Warto mieć na uwadze to, że takie projekty wymagają też poważnej realizacji. Dzięki takim firmom jak MetConcept będziecie w stanie zapewnić sobie najlepszych wykonawców obróbki stali. W http://metconcept.com/giecie-blachy/ widać to jak na dłoni. Zawsze korzystajcie z takich rozwiązań.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 10:03

Ja jestem zadowolony z ogrzewania centralnego. Niewielki problem, rzadko się psuje. Nie wyobrażam sobie innego :D A porad dotyczących montażu jest sporo. Na przykład tutaj: KLIK
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 10:08

Polecam ogrzewanie nadmuchowe jest to jedno z najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o innowacyjne technologie do naszych domów.
parampampam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2017, 15:39

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: parampampam » 17 wrz 2017, 12:49

beso
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2017, 18:31

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: beso » 17 wrz 2017, 18:53

Apropo gazu to szukam z oferty http://www.kominki-elmes.pl/wklady-kominkowe/kominki-kratki/mbm.html jakiegoś dobrego wkładu kominkowego jaki byście polecali? Czym kierować się przy wyborze by po zakupie kompletnie nie żałować? Proszę o pomoc, bo jestem zielony w temacie :(
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: yaska » 21 wrz 2017, 21:54

Ekspert_GASPOL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2017, 13:24

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: Ekspert_GASPOL » 30 wrz 2017, 16:18

Witam,
wybierając dzierżawę zbiornika od firmy GASPOL przede wszystkim nie musi Pani martwić się zakupem zbiornika i jego serwisowaniem. W przypadku dzierżawy otrzymuje Pani m.in: gwarancję stałej ceny na 3 lata, atrakcyjne warunki na zakup instalacji gazowej, całodobowy serwis techniczny oraz bezpłatne przeglądy zbiorników na gaz.

Zachęcam ponadto do zapoznania się z informacjami o dzierżawie zbiornika, na naszej stronie internetowej https://www.gaspol.pl/pl/produkty/dla-d ... ikowe-lpg/

Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
Ekspert marki GASPOL SA
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: koontownik » 25 paź 2017, 08:36

Ostatnio popularny stał się ekogroszek. Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z nim? Może go polecić?
aska55
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 11 lis 2017, 13:38

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: aska55 » 18 sty 2018, 15:03

Bardzo dobry jest ekogroszek z mysłowic . To bardzo dobra forma opału i ekonomiczna. Zawsze możesz zakupić w workach.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: wschodnia5 » 24 sty 2018, 13:18

Piec na ekogroszek jest dobrym rozwiązaniem. Nie jest to droga opcja, a na pewno sprawdzona. Taki ekogroszek dobrej jakości kupicie tutaj https://stabek.pl/ Firma ma spore doświadczenie i od lat zajmuje się produkowaniem takiego surowca. Ich produkt na pewno jest sprawdzony.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: dusia » 21 mar 2018, 07:17

A tak korzystając z okazji rozmowy o ogrzewaniu co sądzicie na temat gazu ziemnego ? Chodzi mi tu konkretnie czy jesteście w stanie polecić jakiegoś sprawdzonego dystrybutora tego surowca ? Szukałam jakiś czas temu w sieci namiaru na taką firmę i tak trafiłam na stronę http://onico-energia.pl/pl/. Widać, że kompleksowo podchodzą do tematu dystrybucji, stawiają na klienta i mają ciekawą ofertę.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Jakie ogrzewanie domu wybrać.

Postautor: felicja44 » 28 mar 2018, 10:28

Obowiązkowe ogrzewanie podłogowe. Tylko pamiętaj o odpowiednich rurkach, najlepiej silikonowe http://artsil.com.pl/ . Są najtrwalsze i najlepiej wytrzymują wysoką temperaturę. Osobiście uwielbiam ciepłą podłogę, ponieważ po domu chodzę boso.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość