Ekologiczne ogrzewanie

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
adamwkladamispadam
Forumowicz
Forumowicz

Re: Ekologiczne ogrzewanie

Postautor: adamwkladamispadam » 10 wrz 2019, 15:34

ja tam czy ekologiczne czy nie, nie zwracam uwagi ma byc tanie i jakościowo dobre - co by szybko dalo mi ciepło, dlatego w swoim kominku pale drewnem kominkowy :padam:
Ostatnio zmieniony 22 paź 2019, 09:15 przez adamwkladamispadam, łącznie zmieniany 1 raz.

matik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: matik » 16 wrz 2019, 16:16

Z tego, co wiem, to obecnie bardzo popularne i polecane są pompy ciepła. Grupa Eneco to jedna z większych firm realizujących takie zlecenia. Moim zdanie warto stawiać ta rozwiązania ponadczasowe, a pompy ciepła na pewno takimi są.
KarinaM
Level 1
Level 1

Postautor: KarinaM » 28 paź 2019, 08:59

Jasne, że tak! Mamy XXI wiek i teraz cały świat zmierza w tym kierunku. Moim zdaniem, warto postawić na takie biokominki jak https://www.komineo.pl/ bo idealnie wpisują się one w tę filozofię. Jeśli cenicie sobie elegancki wygląd i pozytywny wpływ na środowisko, to będzie to idealną opcją do a Was!

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”