Wentylacja w domu

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Wentylacja w domu

Postautor: miracle » 25 sie 2015, 14:46

Zastosuj dwa rozwiązania.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Wentylacja w domu

Postautor: monikabert90 » 12 cze 2017, 19:34

Systemy wentylacyjne najlepiej dobrać do danego mieszkania. Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z firmą, która takie systemy zakłada. Z tego co wiem, to liderem w Europie, jeśli chodzi o systemy kominowe i wentylacyjne, jest firma Schiedel. Na ich stronie internetowej znajdziesz opis poszczególnych systemów, więc może na tej podstawie coś uda Ci się wybrać. A jeśli nie, to masz tam również formularz kontaktowy, w którym możesz poprosić o pomoc doradcę, na pewno Ci pomogą ;) Trzymam kciuki za właściwy wybór ;)
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Wentylacja w domu

Postautor: jenny1 » 13 cze 2017, 11:49

Wiem z doświadczenia, jak wiele problemów może przynieść źle działająca wentylacja. Ja miałam dokładnie ten sam problem i kolejni "fachowcy" tylko pogarszali sprawę. Ale w końcu trafiłam na ofertę wentylacji, jaką znalazłam na stronie alkonsystem.pl/oferta/wentylacja/. To był strzał w dziesiątkę, dzięki czemu dzisiaj problem ze źle działającą wentylacją jest już mglistym wspomnieniem. Dlatego polecam Ci zapoznać się z tą ofertą, bo to jest rozwiązanie Twoich problemów.
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 21:58

Re: Wentylacja w domu

Postautor: MaryAnn84 » 14 lip 2017, 22:35

Przygotowując wentylację od razu radzę pomyśleć również o klimatyzacji. To może być bardzo pomocne w upalne. Polecam ten montaż klimatyzacji (Sosnowiec): http://montazklimy.pl. Dzięki temu będziecie mieć wykonaną solidną i wydajną klimatyzację, która będzie odpowiednio dobrana do Waszych potrzeb. Dzięki temu upalne lato nie będzie Wam straszne :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Wentylacja w domu

Postautor: Arkadiusz1 » 31 lip 2017, 10:03

Przecież nie trzeba od razu robić skomplikowanych systemów wentylacyjnych. Dużą ulgę daje już taki wentylator podłogowy jak http://techfresh.pl/jaki-wentylator-pod ... ch-modeli/ Dzięki temu będziecie w stanie znacznie poprawić komfort życia, szczególnie podczas upałów.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Wentylacja w domu

Postautor: Mental.Aura » 09 sie 2017, 15:57

Dobrą opcją także są wydajne wentylatory, które kumulują energię cieplną co pozwala wiele zaoszczędzić i widać to faktycznie na wydrukach rachunków.
Posiadam taki wentylator w domu i czuje, że była to bardzo dobra inwestycja, panowie 2 lata temu przyszli zamontowali w niecałą godzinę i był spokój, mam 2 takie urządzenia w salonie i w kuchni, jak dla mnie bajka.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Wentylacja w domu

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 10:13

Jak wiadomo w lato gorąco, w zimę zimno, dlatego wielu ludzi decyduje się na montowanie wentylacji mechanicznej w swoich domach. Nie jest to tania technologia jednak za wygodę się płaci, tak było, jest i będzie.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Wentylacja w domu

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 15:25

Jednym z najlepszych sposobów na wentylowanie domu są rekuperatory. Sam postanowiłem w taki sprzęt zainwestować i warto. Co jak co, ale w domu dobrze jest mieć czym oddychać :D :D
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Wentylacja w domu

Postautor: koontownik » 24 paź 2017, 16:00

Po tych wszystkich komentarzach już sam nie wiem jaki rodzaj wentylacji wybrać do swojego domu :/
Malejska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 paź 2017, 10:09

Re: Wentylacja w domu

Postautor: Malejska » 09 lis 2017, 12:00

Jeśli chodzi o rozwiązania wentylacyjne i klimatyzacyjne to polecam usługi firmy BH-Res, profesjonalna obsługa i pełen profesjonalizm. Przy wyposażaniu domu w wentylacje skorzystaliśmy z ich oferty i jesteśmy bardzo zachwyceni jakością. A moim zdaniem wysoka jakość usług jest najważniejsza. Niezłą mają ofertę kratek wentylacyjnych, zobaczcie: http://www.bh-res.pl/oferta/kratki-akcesoria/
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Wentylacja w domu

Postautor: jjusti18 » 27 gru 2017, 12:53

Zdecydowanie warto mieć w domu takie urządzenie jak wentylator przenośny, który da nam trochę ochłody. Jeżeli jeszcze nie macie, a chcecie zakupić go to polecam sobie poczytać taki artykuł https://www.bomi.pl/ranking-wentylatoro ... ic-top-10/ jest tu wiele przydatnych informacji na temat tego urządzenia. Myślę, że pomoże w wyborze odpowiedniego modelu dla siebie
sareg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2017, 13:10

Re: Wentylacja w domu

Postautor: sareg » 27 gru 2017, 13:10

o takie coś wydaje mi się, że należy się pytać profesjonalisty
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Wentylacja w domu

Postautor: kumpel » 18 sty 2018, 16:29

montaż wentylacji to połowa sukcesu, ale też trzeba dbać o jej odpowiednią konserwację. w mojej firmie korzystaliśmy z pomocy specjalistów: http://brawent.pl/ jak ktoś jest zainteresowany to zawsze może się z ich ofertą zapoznać albo ewentualnie zadzwonić. powiem wam, że w dzisiejszych czasach człowiek jest uczulony na różne rzeczy dlatego trzeba dbać o jakość powietrza zarówno w domu jak i w pracy.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Wentylacja w domu

Postautor: agaa » 22 sty 2018, 16:39

Prawidłowa wentylacja zapobiega powstawaniu wilgoci w domu, a w konsekwencji powstawaniu grzybów czy pleśni. Sąsiadka w kamienicy miała ten problem i wiem, że zdecydowała się na firmę Alkon System, żeby coś zrobić z wilgocią i grzybem, bo dzieci jej przez to ciągle chorowały. A żeby ciągle nie wietrzyć mieszkania zimą (szkoda ciepła), to montaż takiej wentylacji jest raczej dobrą inwestycją w dom i zdrowie domowników.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Wentylacja w domu

Postautor: pawi » 23 sty 2018, 11:57

Ostatnio znalazłem interesujący blog o budowie domów http://www.przytulny.pl/dzialka-na-mazurach/ na temat kosztów jest wiele tematów, oraz znajdziesz tam sporo praktycznych porad

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość