Dom energooszczędny?

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
mrzyk.marcin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2013, 17:07

Dom energooszczędny?

Postautor: mrzyk.marcin » 30 gru 2013, 11:33

Holzbau Wehmeyer Sp. z o.o. to firma z kapitałem polsko-niemieckim realizująca projekty wykorzystując do jego konstrukcji drewno klejone. Nasze realizacje to między innymi : hale sportowe, tenisowe gimnastyczne, pawilony handlowe, sale widowiskowe i wiele innych. Każde zlecenie jest dla nas nowym indywidualnym wyzwaniem do którego podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Zadowolenie naszego klienta za wykonane prace jest naszym priorytetem.
Matylda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2017, 13:02

Re: Dom energooszczędny?

Postautor: Matylda » 06 kwie 2018, 10:40

Należy pamiętać o konkretnej firmę złamującej się przeglądem budynku. Sprawdzeni solidni PRZEGLĄDY BUDOWLANE TORUN Warto skorzystać z ich fachowej porady http://www.torun.przeglady-budowlane24.pl/
Greg89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:32

Re: Dom energooszczędny?

Postautor: Greg89 » 22 cze 2018, 20:20

Cała branża budowlana idzie bardzo szybko do przodu. Domy futurystyczne rodem z bajek o przyszłości, już niedługo pewnie okażą się prawdziwe i będziemy je mijać na co dzień. Jak na razie widzę jednak, że niektórzy interesują się domami energooszczędnymi. Jeśli o ten temat chodzi i o projekt takiego domu, a także jego przeglądy budowlane, to z całego serca polecam wam stekra.pl. Już kilka razy korzystałem z ich usług i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Co prawda, jeszcze nie miałem okazji budować domu energooszczędnego, ale myślę, że oni mają w tym niemałe doświadczenie. Chociaż myślę, że za kilka lat, nawet ja się przeprowadzę do takiego domu, bo jest to ciekawe rozwiązanie.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Dom energooszczędny?

Postautor: monikabert90 » 11 sty 2019, 08:59

Budowa domów energooszczędnych stała się w ostatnich latach bardzo popularna, nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Coraz więcej firm oferuje również ciekawe projekty domów energooszczędnych. Jedną z takich firm jest działająca już od wielu lat na rynku pracownia MG Projekt. Na jej temat można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii i rekomendacji, wiec sądzę, że warto im zaufać :)
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Dom energooszczędny?

Postautor: Ela78 » 17 sty 2019, 13:32

Szukam dobrego producenta wkładów kominowych. Właśnie jesteśmy na etapie budowy i zależy nam na wysokiej jakości całego systemu. Bogatą ofertę znalazłam na stronie firmy Schiedel https://www.schiedel.com/pl/ . Musiałabym się z nimi skontaktować w sprawie wybrania odpowiedniego wkładu. Mąż mi mówi, że dobry będzie ten Schiedel Quadro Pro. Jednak wolałabym zasięgnąć jeszcze konsultacji.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Dom energooszczędny?

Postautor: rybka » 28 maja 2019, 20:14

Energooszczędność, a do tego ekologia to ostatnio bardzo popularne trendy w budownictwie. Dużo ludzi buduje z naturalnych materiałów jak drewno. Moim zdaniem budowa takiego domu to same plusy gdyż szybko się je buduje, mają dobry mikroklimat w swych wnętrzach, a do tego ładnie wyglądają, sami spójrzcie http://www.naturekodom.pl/realizacje
marcinexx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2019, 10:37

Re: Dom energooszczędny?

Postautor: marcinexx » 04 cze 2019, 14:16

Bardzo ważnym elementem energooszczędnego domu są okna, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi powinny posiadać współczynnik Uw na poziomie 1,1 W/m2K, a już za dwa lata – 0,9 W/m2K. Warto więc już teraz zainwestować w cieplejszą stolarkę, aby znów nie wymieniać. Bardzo dobrą jakością cechują się okna w energooszczędnych systemach Schuco, ze sprawdzonych producentów tej stolarki warto polecić np. firmę Marsel ze Szczecina.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość