Izolacja i ocieplenie domu wełną mineralną

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
sc59f
Forumowicz
Forumowicz

Re: Izolacja i ocieplenie domu wełną mineralną

Postautor: sc59f » 17 paź 2017, 09:36

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest izolacją natryskową Solidna bariera przeciwko chłodnym ziomom czy później jesieniom.

za9ks
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: za9ks » 17 paź 2017, 10:30

Izolacja wełna mineralną nie jest tak efektywna i dobra jak izolacja natryskowa, Warto się tym zainteresować trochę droższy niż wełna ale nie trzeba tak szybko tej izolacji wymieniać
archiwald
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: archiwald » 19 paź 2017, 12:39

My w swoim domu skorzystaliśmy z izolacji metodą natryskową. Dzięki temu mamy pewność, że izolacja przebiegła prawidłowo i nie ma żadnych większych luk w naszym domu.
barbab
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: barbab » 14 lis 2017, 11:03

Warto również pomyśleć nad styropianem fasadowym - podobno bardzo dobrze się sprawdza, słyszałam wiele pozytywnych opinii. Znalazłam nawet sklep internetowy, gdzie takowy styropian sprzedają w niskich cenach, sprawdź szczegóły . Myślę, że będziecie zadowoleni.
Michał BAH
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Michał BAH » 16 lis 2017, 16:33

Jeżeli szukacie informacji o tym jak zrobić krok po kroku to zobaczcie : poradnik izolacja poddasza wełną mineralną. Generalnie większość osob, które maja izolacje za sobą potwierdzają, że warto i faktycznie się opłaca.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”