Na czym polega praca kominka gazowego?

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
Cuda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 30 gru 2016, 22:39

Re: Na czym polega praca kominka gazowego?

Postautor: Cuda » 30 kwie 2020, 23:53

Takie Kominki Wadowice bardzo mi się podobają. Jeśli przeprowadzę się do domu, to muszę mieć coś podobnego w salonie. Osobiście brałabym uwagę wyłącznie polskie marki jak np. Waligóra. Mają w tym duże doświadczenie i zajmują się także obróbką kamienia na CNC.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Na czym polega praca kominka gazowego?

Postautor: polaola » 30 cze 2020, 09:37

W zasadzie się nad tym nie zastanawiałam, bo jednak chcę mieć klasyczki kominek na drewno, ale chętnie poczytam, bo tylko Budda nie zmienia zdania ;) . Także może i ja coś sobie przemyślę, zobaczymy. Jestem zdania, że tak naprawdę od nas zależy, co będziemy mieli w domach, ale niektóre usługi jak szlamowanie kominów w razie konieczności wykupywać trzeba. Bezpieczeństwo najważniejsze.
ibudhauspl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2020, 16:22

Re: Na czym polega praca kominka gazowego?

Postautor: ibudhauspl » 22 lip 2020, 16:24

a czy takie domy kanadyjskie albo na przykład pasywne mogą miec takie kominki czy jak to wtedy działa?

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość