Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Porady dotyczące obrotu nieruchomościami, sprzedaż, kupno, najem nieruchomości mieszkaniowych, handlowych, porady co kupić, porady jak kupować bezpośrednio i przy współpracy z biurem nieruchomości, porady prawne, umowy w obrocie nieruchomościami.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Postautor: Walentyna » 04 lip 2018, 16:23

Co trzeba wiedzieć jeśli idzie o takie tanie domy energooszczędne?
Orientujecie się w tym wszystkim?
Czytałam co nieco tutaj https://www.hogerdom.pl/ ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej.
Zależy mi zwłaszcza na opiniach osób, które miały z tym już jakąkolwiek styczność.
martusia_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:35

Re: Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Postautor: martusia_89 » 05 cze 2019, 22:21

Takie domy energooszczędne to świetny wybór na przyszłość. Bardzo lubię dbać o nasze środowisko. Jestem właśnie na etapie szukania mieszkania albo domu i zastanawiam się czy wybrać taki ekologiczny dom. Widziałam w Internecie ekologiczne osiedla Czy też myśleliście o zakupie takiego ekologicznego domu? Co myślicie na ten temat? A może już ktoś z was mieszka w takim domu i jak się wam podoba? Czekam na wasze opinie :)
Kordi33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 18 mar 2019, 09:02

Re: Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Postautor: Kordi33 » 21 cze 2019, 11:53

Ja się bardzo dużo dowiedziałem na blogu http://bliziutko.pl , mają bardzo dużo ciekawych informacji o nieruchomościach.
Franek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2020, 20:26

Re: Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Postautor: Franek » 08 cze 2020, 18:07

Serdcznie polecam Nowe Apartamenty w Mikołowie Na Gniotku.

Wróć do „KUPNO, SPRZEDAŻ, NAJEM NIERUCHOMOŚCI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość