Gdzie znaleźć mieszkanie w Lublinie?

Porady dotyczące obrotu nieruchomościami, sprzedaż, kupno, najem nieruchomości mieszkaniowych, handlowych, porady co kupić, porady jak kupować bezpośrednio i przy współpracy z biurem nieruchomości, porady prawne, umowy w obrocie nieruchomościami.
Tienna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2013, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie znaleźć mieszkanie w Lublinie?

Postautor: Tienna » 08 sie 2013, 13:58

Poszukuję mieszkania w Lublinie (chcę kupić z rynku pierwotnego). Gdzie można znaleźć atrakcyjne oferty? A może znacie jakieś obiekty mieszkalne w Lublinie warte uwagi?
olenka27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:55

Re: Gdzie znaleźć mieszkanie w Lublinie?

Postautor: olenka27 » 01 paź 2015, 11:30

Jesli chodzi o znalezienie idealnego mieszkania to polecam http://www.tyszkiewicz.pl/mieszkania/sprzedaz - ja korzystalam z uslug tej firmy i naprawde warto...
sebanmedyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2017, 17:44

Re: Gdzie znaleźć mieszkanie w Lublinie?

Postautor: sebanmedyk » 18 lis 2017, 17:53

Jeśli chodzi o mieszkania z rynku pierwotnego proponuję tego dewelopera link tutaj >> mieszkania lublin sprzedaż
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie znaleźć mieszkanie w Lublinie?

Postautor: bella3 » 26 lut 2020, 02:08

Koniecznie zwróccie sobie uwagę na taką inwestycję https://www.domlublin.pl/ to są obecnie 3 osiedla gdzie można kupić mieszkanie. Różne wielkości w ofercie mają. Mieszkania są w tak zwanych domach wielorodzinnych. To nie są bloki 10-piętrowe. osiedla wyglądają zupełnie inaczej. Są place zabaw, zieleń, ławeczki. Patrząc tylko w sieci na ofertę aż chciałoby się tam zamieszkać. A lokalizacje są naprawdę atrakcyjne do tego.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Gdzie znaleźć mieszkanie w Lublinie?

Postautor: kamai » 24 mar 2020, 13:25

Lublin to nie moja lokalizacja ale chętnie kupię mieszkanie w stolicy i to najlepiej na osiedlu które Atal buduje bo tam można kupić także mieszkanie z wykończeniem pod klucz takim jakie sobie wybiorę

Wróć do „KUPNO, SPRZEDAŻ, NAJEM NIERUCHOMOŚCI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość