Odwieczny dylemat - kupić czy wynająć?

Porady dotyczące obrotu nieruchomościami, sprzedaż, kupno, najem nieruchomości mieszkaniowych, handlowych, porady co kupić, porady jak kupować bezpośrednio i przy współpracy z biurem nieruchomości, porady prawne, umowy w obrocie nieruchomościami.
miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Odwieczny dylemat - kupić czy wynająć?

Postautor: miracle » 03 sie 2017, 10:32

Niektórzy ludzie żyją z wynajmu mieszkań. To bardzo opłacalny biznes, szczególnie w większych miastach. We Wrocławiu sporo jest mieszkań, które można kupić pod wynajem, zobaczcie http://maxmag.pl/gdzie-kupic-mieszkanie ... wroclawia/ . To nieruchomości z rynku pierwotnego, w świetnych lokalizacjach.

Róża
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Róża » 08 sie 2017, 15:37

Zdecydowanie kupić. Zamiast płacić komuś można sobie spłacać kredyt ale na własnym. Ja tak robię, a mieszkanie kupiłam z https://pcd-polska.pl Jest piękne!!
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: KowalM2 » 09 sie 2017, 09:31

Pewnie, że kupić i nie ma co robić afery z czystości w mieszkaniu, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Dlatego sprzątać trzeba bo jak nie będziesz tego robić to nie będziesz żyć szczęśliwie, bo wątpię że życie w nieczystości jest fajne.
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 27 gru 2017, 14:57

Uważam, że nie ma sensu płacić komuś za wynajem mieszkania. Najlepszą opcją jest kupno swojego wymarzonego mieszkanka. Polecam zapoznać się z ofertą mieszkań na osiedlu Radnych 2 w Józefosławie pod Warszawą. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/Osiedle-Radnych-2-223038558101283/. Lokalizacja tego osiedla jest doskonała, a wybór mieszkań ogromny. Myślę, że spodobają się Wam ich propozycje. Ja poważnie rozważam :)
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: mart_dyskutantka » 02 mar 2018, 09:31

Mój notariusz wrocław i
kancelaria notarialna wrocław polecili mi wynająć. Ale to zależy od wielu czynnikow, budzzetu, miejsca, metrow kw.
tani notariusz wrocław :hyhy:
szam
Level 1
Level 1

Postautor: szam » 20 mar 2018, 12:49

Wydaje mi się, że to wszystko zależy od tego jakie ma się plany na przyszłość. Myślę, że wynajem sprawdza się tylko na jakiś czas, potem warto kupić coś swojego. Zawsze marzyłem o własnym domu prywatnym. Z pomocą biura nieruchomości ABC Dom udało się znaleźć świetną ofertę domu w stanie deweloperskim w podkrakowskich Zielonkach. Posiadanie własnego mieszkania lub domu to świetne uczucie.
Sabina1
Forumowicz
Forumowicz

Re:

Postautor: Sabina1 » 24 paź 2018, 13:10

mista pisze:jeśli ma się kasę to lepiej kupić. jeśli ma się perspektywę na kasę lepiej kupić. jeśli nie ma się kasy to tylko wynajem.

Cos w tym jest i to prawda nie każdy ma zdolność klredytpowa ale jak tylko jest możliwość dostania kredytu to nie ma się co zastanawaic, lepiej inwestować w swoje niż czyjes. Sama bardzo długo wynajmowałam bo niestety praca nie pozwala na kredyt, ale teraz ciesze się ze i maz w miare zarabia i w końcu kupiliśmy cos swojego. Nie było lekko bo mielismy trochę wymagan do tego mieszkania zwłaszcza oddzielna kuchnia, nie wszystkie udało się spelnic ale ciesze się ze wybralimy inwestycje polnord przy jana kazimierza
trik01
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: trik01 » 29 lis 2018, 10:01

Wynajem dobry, jak to my komuś wynajmujemy ;) Zawsze lepiej kredyt spłacać nawet na coś swojego, niż tylko co miesiąc wydawać kasę. Ja tak zrobiłam, mam mieszkanko na Woli w Warszawie. Rynek wtórny oczywiście, ale jest spoko. Do pracy mam dobry dojazd, mieszka się też fajnie, bezproblemowo mogę powiedzieć. Per modum czyli zarządca mojego osiedla wywiązuje się ze swoich obowiązków jak należy.

Wróć do „KUPNO, SPRZEDAŻ, NAJEM NIERUCHOMOŚCI”