Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Porady dotyczące obrotu nieruchomościami, sprzedaż, kupno, najem nieruchomości mieszkaniowych, handlowych, porady co kupić, porady jak kupować bezpośrednio i przy współpracy z biurem nieruchomości, porady prawne, umowy w obrocie nieruchomościami.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz

Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Postautor: Walentyna » 04 lip 2018, 16:23

Co trzeba wiedzieć jeśli idzie o takie tanie domy energooszczędne?
Orientujecie się w tym wszystkim?
Czytałam co nieco tutaj https://www.hogerdom.pl/ ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej.
Zależy mi zwłaszcza na opiniach osób, które miały z tym już jakąkolwiek styczność.

martusia_89
Forumowicz
Forumowicz

Re: Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Postautor: martusia_89 » 05 cze 2019, 22:21

Takie domy energooszczędne to świetny wybór na przyszłość. Bardzo lubię dbać o nasze środowisko. Jestem właśnie na etapie szukania mieszkania albo domu i zastanawiam się czy wybrać taki ekologiczny dom. Widziałam w Internecie ekologiczne osiedla Czy też myśleliście o zakupie takiego ekologicznego domu? Co myślicie na ten temat? A może już ktoś z was mieszka w takim domu i jak się wam podoba? Czekam na wasze opinie :)
dyskusyjna
Level 1
Level 1

Re: Tanie domy energooszczędne - co trzeba wiedzieć?

Postautor: dyskusyjna » 13 cze 2019, 12:41

Domy energooszczędne to świetny pomysł , zwłaszcza ze jakby nie patrzeć nasz aplaneta już jest wystarczająco zanieczyszczona przez nas. Jednak ja zdecydowałem się na wynejem mieszkania od https://www.russjan.com/wynajem-trojmiasto,754,pl.html . Nie stać mnie jeszcze na dom, ale już mam odłozone znaczne kwoty. Kupię je zapewne od tego samego pośrednika co wynajmuję. Aktualnie czekam jeszcze na kredyt, mam nadzieję, że wczesniej czy później uda mi się go zrealizować:)

Wróć do „KUPNO, SPRZEDAŻ, NAJEM NIERUCHOMOŚCI”