Jakie ogrodzenie wybrać

Informacje o roślinach, kwiatach, drzewkach owocowych, pomysły na aranżacje ogrodów, balkonów, tarasów, ogrodnictwo, działka, ogrody zimowe, projekty ogrodów, balkonów, tarasów.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: abrakadabra » 28 mar 2013, 16:42

Jakie ogrodzenie wybrać

Wybór ogrodzenia z reguły pozostawiamy na sam koniec budowy i często jest ono wynikiem pozostałych do dyspozycji środków finansowych nie zawsze spełniające do końca nasze oczekiwania. Ze względu na jego istotny wpływ na estetykę posesji warto zaplanować go wcześniej, ogrodzenia Wrocław służą bogatym asortymentem oraz doradztwem.

Obrazek

Możliwość wyboru z wielorakich rodzajów ogrodzeń ułatwia dopasowanie go do stylu otoczenia, osobistych upodobań i funkcji jakie ma spełniać. Niekiedy będzie potrzebne niewielkie, nie zasłaniające światła ogrodzenie, innym razem może to być płot o właściwościach dźwiękoszczelnych lub po prostu odgradzający od sąsiedztwa. Wszystko to można osiągnąć zapewniając sobie estetyczny wygląd i pożądaną kolorystykę ogrodzenia.

Jedną z możliwości jest żywopłot, stosunkowo tanie rozwiązanie wymagające jednak sporo czasu na początku aby uzyskać odpowiednią wysokość i gęstość, gdy już wreszcie urośnie na zabiegi pielęgnujące, zapewniające jednak soczystą zieleń wokół domu od wiosny do jesieni. Tanim ogrodzeniem jest również wykonane z siatki ogrodzeniowej ocynkowanej lub powleczonej tworzywem, nie zachwyca elegancją ale staje się idealnym wyborem w miejsca mniej eksponowane oraz na dużych powierzchniach sąsiadujących z polami uprawnymi lub lasem.

Ogrodzenia Wrocław to przede wszystkim gustowne i solidne płoty wykonane z drewna i metalu lub betonu. Wyroby betonowe to ciekawa propozycja o dużych walorach użytkowych, ze względu na swoje naturalne właściwości nie wymagają bowiem żadnych zabiegów konserwujących czy zabezpieczających przed warunkami atmosferycznymi, w celu poprawy wyglądu można je malować, bywają też stylizowane na naturalny kamień. Ogrodzenia drewniane lub metalowe łączone często z elementami z innych materiałów, drewno dla zwolenników natury, kute z niezwykle dekoracyjnymi elementami podnoszące walory estetyczne całości posesji

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/jakie-ogrodzenie-wybrac/">Jakie ogrodzenie wybrać</a> - Natalia123

autor: Natalia123
mista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2013, 14:08
Lokalizacja: Polska

Postautor: mista » 22 wrz 2013, 22:07

a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 07 paź 2013, 13:43

Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Postautor: yaska » 07 paź 2013, 18:37

a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 21 paź 2013, 18:16

Szczerze mówiąc to mają i jedne i drugie. Najlepiej przejrzyj sobie sama, bo nie wiem co Ci się podoba. Proszę, oto link do działu z ogrodzeniami http://sklep.andrewex.com.pl/ogrodzenia-drewniane :)
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Postautor: yaska » 25 paź 2013, 15:15

Dzięki, już nawet znalazłam mój ideał ;)
http://sklep.andrewex.com.pl/ploty-drewniane-duo
świetne połączenie drewna i plexi, eleganckie i nowoczesne.
Zdecydowanie taki płot mogłabym mieć :)
zamawiałaś już coś u nich? Jak długo trwa realizacja, przesyłają towar do domu czy trzeba odebrac?
a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 31 paź 2013, 20:32

Zamawiałam, ale też odbierałam osobiście w Parku Handlowym w Jankach. Jak ktoś jest ze stolicy to jeszcze ma do wyboru z drugiej strony, na Targówku, punkt na Malborskiej :)
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Postautor: yaska » 13 lis 2013, 09:09

a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 18 lis 2013, 18:13

No ale zawsze możesz skorzystać ze sklepu online i poczekać na dostawę w domu. Na pewno nie zawiedziesz się, bo naprawdę dbają o klienta i obsługują z pełną dbałością o każdy szczegół. Jeśli chodzi o moją opinię - polecam :)
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Postautor: yaska » 21 lis 2013, 10:29

Taki właśnie mam plan, rozmawiałam już z konsultantem na czacie jak to wygląda. Teraz co prawda zapowiadają opady śniegu, więc wstrzymujemy się do wiosny, ale już przynajmniej wiem co i jak :)
Aniela311
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2016, 18:46

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Aniela311 » 22 lut 2016, 17:45

My zdecydowaliśmy się na ogrodzenie gabionowe ;) Bardzo ładnie wygląda. W połowie marca ruszają ;)
W sumie wymieniamy tylko od frontu, bo z pozostałych stron mam sąsiadów ;)
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Radkalor » 07 maja 2016, 10:37

Jeżeli masz dylemt to polecam zgłosić się do firmy http://tcsogrodzenia.com/. Fachowo wykonują każde zlecenie. Zajmują się sprzedażą jak i montażem systemów ogrodzeniowych. Ja wybrałem pełen pakiet i jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi !
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: pralka » 15 lip 2016, 07:30

Moja znajoma też się teraz zastanawia nad ogrodzeniem, polecam wam zajrzeć na: http://www.homebook.pl/produkty/ogrodzenia-i-balustrady . Mają fajne artykuły więc jest w czym wybierać. Może coś Was zainspiruje, ja tam szukam bardzo często dodatków do domu.
Awatar użytkownika
blanka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:48

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: blanka » 23 lip 2016, 18:49

Mamy odrodzenie drewniane. Jest super, chociaż jest pracochłonne.
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

Re: Jakie ogrodzenie wybrać

Postautor: Szulska » 27 sie 2016, 16:22

Przeróżne ogrodzenia znajdziecie na stronie Castoramy http://www.castorama.pl/produkty/ogrod/ ... zenia.html Nie wiem, po co ludzie buszują po najdalszych zakamarkach internetu, skoro w tym markecie budowlanym jest wszystko, co najpotrzebniejsze.

Wróć do „OGRÓD, BALKON, TARAS, LOGGIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość