Oświetlenie biura

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Oświetlenie biura

Postautor: kumpel » 19 lut 2019, 21:13

Mam problem, ponieważ jestem laikiem w tym temacie. Muszę zdecydować się na jakieś oświetlenie do biura i nie mam pojęcia co jest najkorzystniejsze i na co warto zwrócić uwagę.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Oświetlenie biura

Postautor: miracle » 20 lut 2019, 08:18

Najważniejsze są lampki na biurko.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Oświetlenie biura

Postautor: remana » 20 lut 2019, 09:38

Jeśli nie masz o tym pojęcia, to najlepiej zleć to firmie, która wyspecjalizowała się w energooszczędnych źródłach energii oświetlenia dla przemysłu. Pamiętaj, że oświetlenie biura ma bardzo duży wpływ na komfort pracy. Światło w biurze powinno być na pewno przyjaznej barwy, żeby nie męczyć oka. Powinno też być odpowiednio rozmieszczone. Ja zdecydowałam się na firmę https://renovis.pl/oferta/oswietlenie-wewnetrzne/biura/ , która zajęła się wszystkim od projektu po montaż i wybrała rozwiązanie najlepsze do tych właśnie pomieszczeń. Dla mnie istotne było to, że oferują oświetlenie w technologii LED, która posiada sporo zalet. Przyjazne dla oka światło czy spor oszczędność spora to tylko nieliczne z nich.
superman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:23

Re: Oświetlenie biura

Postautor: superman » 21 mar 2019, 13:27

Również skorzystałbym z pomocy pracowników firmy oferującej oświetlenie w doborze najlepszego rozwiązania. Może być tak, że kupisz jakąś lampę z innym gwintem i będzie Ci potrzebna np. przejściówka e27 na e14. Szkoda czasu i pieniędzy na wybór złych produktów.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Oświetlenie biura

Postautor: polina7 » 23 mar 2019, 23:02

Trzeba znaleźć taką lampę, która będzie jednocześnie ładnie doświetlać pomieszczenie i pięknie się prezentować. Ważne jest to, aby zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy. Poza tym, jeśli lampa będzie efektowna, to na pewno zostanie zauważona przez klientów. Tutaj https://lampy.it jest sporo propozycji do mieszkania i do biura. Mają sporo ciekawych rozwiązań. Można pomyśleć o oświetlaniu górnym oraz na przykład kinkietach.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Oświetlenie biura

Postautor: hilorek » 08 kwie 2019, 06:34

Oświetlenie w takim miejscu to podstawa. Nie dość, że powinno spełniać swoje użytkowe funkcje i być dobrym zrodłem światła to jeszcze dobrze by było gdyby było energooszczędne ( w końcu w biurach światło pali się niemal non stop ). Zerknijcie sobie na ofetę firmy GTV - ogrom ciekawych rozwiązań dla klientów biznesowyc, sporo profesjonalnych opraw technicznych i przemysłowych. Można też liczyc na wsparcie ze strony gtv, na pewno zaproponują Wam najbardziej optymalne rozwiązanie.
Anitas04
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 03 paź 2018, 08:32

Re: Oświetlenie biura

Postautor: Anitas04 » 15 kwie 2019, 09:48

Tu raczej jakieś nowoczesne lampy, może plafoniery idealnie się sprawdzą. Jeżeli bedziecie szukać lampek, żyrandoli i innych propozycji oświetleniowych to powinniście zajrzeć na stronkę https://lampykemar.pl/ Ja tam znalazłam kilka fajnych propozycji do mojego salonu, ale na pewno też inne lampy, pasujące do przeróżnych pokojów, pomieszczeń, bez problemu znajdziecie
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Oświetlenie biura

Postautor: wojciechkatalog » 18 kwie 2019, 14:38

Ważnym elementem systemu oświetleniowego są też przełączniki. Żeby było ładnie, wszystkie montuje się takie same. A potem jest problem, bo nigdy nie wiadomo, który jest od czego. A można przecież użyć takich guziczków, które będą miały jakieś oznaczenia czy podświetlenia, jak na przykład Busch priOn ABB
Awatar użytkownika
Bartoleo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:48
Lokalizacja: Gajków

Re: Oświetlenie biura

Postautor: Bartoleo » 25 kwie 2019, 18:58

Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad światłem ledowym.
Kminek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2019, 17:49

Re: Oświetlenie biura

Postautor: Kminek » 12 maja 2019, 17:56

Dobra jest też lampa solarna, nie musisz wymieniać żadnej baterii i możesz też dać na tryb żeby świeciła cały czas. Polecam sprawdzić tutaj — bit.ly/2WDFvLN

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość