pokój dla nastolatki - jak urządzić ściany

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
koja
Forumowicz
Forumowicz

Re: pokój dla nastolatki - jak urządzić ściany

Postautor: koja » 06 paź 2018, 13:28

Przede wszystkim radzę słuchać dziecka, nastolatka jest w stanie zadecydować co chce na ścianach. Z moją też myślałam że pójdziemy w brokat, tapety a sama wybrała po prostu delikatną szarą farbę z duluxa easycare (z tych kazałam wybierać jak już bo wiem, że plamy schodzą) i obrazy w białych ramach. Białe meble i fuksjowy dywan. I jest zachwycona. a jak ona to i my rodzice.

Cooper98
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Cooper98 » 02 lis 2018, 12:34

Proponuję wykończenie jednej ściany w panelach imitujących cegłę 3D. Nastolatce na pewno sie spodoba, my mamy takie w salonie. Montaż jest łatwy ponieważ panele mają wymiary 100x50cm. Zamawialiśmy przez internet z dostawą do domu tutaj:
https://interdek.pl/produkt/panel-3d-imitacja-cegly/
Kasiaaa
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Kasiaaa » 03 lis 2018, 11:19

Wiesz no, do takiego pokoju jakieś dziecięce obrazki odpadają, ale może jakieś plakaty? Np. z tekstami motywacyjnymi albo coś w tym stylu? Ja na przykład pokazałabym taki sklep córce https://www.dekorolka.pl/plakaty-do-pokoju-nastolatka i żeby sobie coś wybrała do pokoju.
Awatar użytkownika
KingaNovak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KingaNovak » 05 lis 2018, 17:14

Na Twoim miejscu zamiast fototapety użyłabym jednak dużego obrazu. Łatwiej jest go ściągnąć.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”