żaluzje, rolety, moskitiery - KRAKÓW

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
iza_kolek77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:10

żaluzje, rolety, moskitiery - KRAKÓW

Postautor: iza_kolek77 » 14 cze 2018, 18:14

Najtańsze we Wszechświecie – marka oryginalnych dekoracji okiennych z Krakowa. Główne produkty w ofercie to rolety – zewnętrzne, wewnętrzne, system dzień/noc, modele przystosowane do okien dachowych. Dodatkowo prezentujemy kolorowe plisy materiałowe, żaluzje – poziome, pionowe, drewniane, fasadowe. Zapewniamy klientom montaż, prezentację dekoracji okiennych w salonie ekspozycyjnym, długoterminowe wsparcie serwisowe, doradztwo na bazie 17 – letniego know how. Zapraszamy na stronę najtanszewewszechswiecie.pl i do kontaktu telefonicznego: 791 84 40 00.
Ewela10
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2018, 15:19

Re: żaluzje, rolety, moskitiery - KRAKÓW

Postautor: Ewela10 » 24 lip 2018, 13:11

Od lat planowałam posiadać piękny dom ale w momencie jak już go wybudowałam, zaczęłam zastanawiać się, z jakich firm budowlanych skorzystać żeby wyglądał nadzwyczajnie. Największy problem miałam z drzwiami i oknami. Sąsiadka zarekomendowała przedsiębiorstwo domatus.pl i jestem obecnie posiadaczką naprawdę doskonałego mieszkania. Polecam Wam żaluzje fasadowe poznań.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: żaluzje, rolety, moskitiery - KRAKÓW

Postautor: polina7 » 30 sty 2019, 23:10

W Krakowie jest taka firma Roletex. Ona ma różnorodne rozwiązania, jeśli chodzi o rolety, żaluzje czy właśnie moskitiery. Warto sobie do nich zerknąć na stronę, abo się przejechać.Od lat działają na rynku.
FrankieeFran
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:07

Re: żaluzje, rolety, moskitiery - KRAKÓW

Postautor: FrankieeFran » 13 lut 2019, 15:06

Są specjalne sklepy, salony gdzie można liczyć na spory wybór takich właśnie produktów. Najlepiej właśnie w takich miejscach szukać specjalnie dopasowanych do waszego wnętrza rolet i innych elementów dekoracyjnych na okna. Na stronce https://www.agabytom.pl znajdziecie taką firmę. Proponują oni profesjonalną pomoc w doborze rolet, a i także pomiar, montaż i serwis.
zOlka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:44

Re: żaluzje, rolety, moskitiery - KRAKÓW

Postautor: zOlka » 24 mar 2019, 14:17

Według mnie najlepszą firmą w Krakowie jest https://wolakrakzal.com.pl/. Mają olbrzymi wybór produktów, w niskich cenach i o bardzo wysokiej jakości ;)

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość