Kuchnia

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
huteran
Level 1
Level 1

Re: Kuchnia

Postautor: huteran » 20 lis 2018, 21:59

Do Kuchni najlepiej jest brać meble na wymiar, to jest zupełnie inny poziom niż gotowce. Wbrew pozorom takie meble nie są wcale dużo droższe. Jeżeli jesteś z Wyszkowa lub okolic, to polecam firmę Wiór Płyt, która zajmuje się robieniem mebli pod wymiar ;)

toddler00
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: toddler00 » 21 lis 2018, 10:41

Uważam, że kuchnia to najważniejsze miejsce w każdym domu. Przygotowujemy w niej jedzenie potrzebne aby przeżyć. Decydując się na remont wybrałem firmę meble olimp. Korzystałem już z usług tego salonu w przypadku łazienki i salonu. Zawsze byłem bardzo zadowolony, nie inaczej było tym razem/ Polecam ten salon meblowy.
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mamakaroliny89 » 07 gru 2018, 18:43

Musze przyznac,ze kuchnia to jeno z moich ulubionych miejsc w domu. Bardzo lubie gotować wiec w kuchni spedzam naprawde sporo czasu. Moim konikiem są wypieki, lubie piec dla rodziny i znajomych. Dlatego musze dokupić sobie pojemniki na ciasto https://sklep.technica.pl/pojemniki-na-ciasto bo zawsze są potrzebne. Kiedy organizuje urodziny to żaden z gości nie wychodzi z pustymi rekoma.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”