Koloru do pokoju młodzieżowego

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: zaton » 28 lis 2017, 14:36

Jakie polecacie połączenie kolorów do pokoju młodzieżowego ? Będę miała niedługo pokój robiony i nie wiem jaki mogłoby być połączenie kolorów ścian. W pokoju raczej będę miała białe meble i chce aby był przytulny, taki wieloma poduszkami, zdjęciami, świeczkami. Żeby tez mi się tak szybko ten kolor nie znudził. Polecacie coś ?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: miracle » 29 lis 2017, 12:51

Może szarości z fioletem?
Ekspert_Dekoral
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:15

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: Ekspert_Dekoral » 06 gru 2017, 13:57

Białe meble są na tyle uniwersalne, że doskonale prezentują się w niemal każdym połączniu kolorystycznym. ;) Masz szerokie pole do popisu :) W wyborze kolorów kieruj się upodobaniami, podążaj za kobiecą intuicją! Ja natomiast przygotowałam dla Ciebie kilka propozycji. Dobrym rozwiązaniem będą tutaj: szarości, biele, delikatne fiolety, róże, czy niebieskości. Unikaj bardzo intensywnych barw – mają to do siebie, że mogą się szybko znudzić. A tego chcemy uniknąć. :) Jest na to sposób! Możesz pomalować ściany na nie jeden ale dwa kolory tj. skontrastuj delikatną barwą z wyrazistą. Takim zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń i nadasz jej ciekawego charakteru. W Twoim przypadku idealnie sprawdzą się: batystowy fiolet/natchnienie, aksamitny burgund/naturalna bawełna, intuicja/ perłowa organza, atłasowy grafit/ bezmiar przestrzeni. Całość utrzymałabym w lekkim i minimalistycznym stylu. Dorzuć kilka poduszek, świeczki i może jakiś mięsisty dywan – będzie przytulnie i romantycznie ;) Dodatki czasem potrafią zdziałać cuda. :) Przykryj łóżko narzutą o ciekawym, jasnym deseniu (mogą być to kwiaty czy geometryczne wzory, ważne jednak, żeby odcienie były delikatne.) Powodzenia!
Hiacynta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2015, 10:11

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: Hiacynta » 07 gru 2017, 14:08

Jeśli chodzi o jednolite kolorystycznie ściany do mebli białych, to może szarość. Chociaż mi bardziej podobałby się w zestawie z białymi meblami jakiś wzór z intensywnie zaznaczonymi konturami, coś w ten deseń
Obrazek
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: innocent » 10 sty 2018, 19:38

Jeśli chcesz przytulności to celuj w ciepłe kolory np. ocienie złota z palety duluxa kolory świata. Są bardzo naturalne, łatwo dopasować do siebie różne odcienie jakbyś chciała się pobawić w cieniowanie to znaczy jakąś ścianę pomalować na ciemniejszy kolor, a pozostałe w jaśniejszych barwach. Teraz to modne :)
vika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 lut 2017, 22:23

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: vika » 15 sty 2018, 22:47

Podobno kolorem roku 2018 został Ultra Violet, więc może coś w tej kolorystyce?
Do tego stylowe dekoracje https://www.dekoria.pl/dekoracje,g195.html i już masz modne i przytulne wnętrze.
Na Dekorii są fajne dekoracje w stylu shabby chic
Awatar użytkownika
dekoArt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 14 maja 2018, 08:45

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: dekoArt » 14 maja 2018, 09:01

Ja bym postawiła na szare ściany, ale w ciepłym odcieniu i dodatkowo na jednej ścianie wykorzystałabym rozwiązanie, jakim są tapety dekoracyjne. W ten sposób wnętrze będzie ciekawsze i nabierze fajnego charakteru.
Piotr30
Level 1
Level 1
Posty: 227
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:49

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: Piotr30 » 29 maja 2018, 14:11

PiotrW odnośnie dodatków ma rację :) Warto poszperać nieco po internecie i znaleźć coś idealnego :) Z tego co widziałem, świetną pościel młodzieżową mają tu. Myślę, że inne elementy również z łatwością znajdziecie :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: Manuela » 14 cze 2018, 08:49

Najlepiej poszukać w sieci podpowiedzi i jakiś inspiracji aranżacyjnych, na pewno znajdzie się niejeden artykuł.
balbera
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2018, 18:12

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: balbera » 18 cze 2018, 09:50

A jak polecacie zaaranżować pokoik dziecięcy żeby prezentował się jak najlepiej? Szukam po internecie czegoś ciekawego znalazłem https://babydoro.pl/pl/blog/Stylowe-dod ... ciecego./6 tutaj ciekawe propozycje z białymi meblami i fotelami pikowanymi, a wszystko w różowo hmm... różowo szarym odcieniu myślicie, że będzie się to prezentować dobrze?
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: igam » 18 lip 2018, 18:53

Moja bratanica (14 lat) ma w pokoju pomarańczowe ściany a do tego czarne poduszki i czarny dywan, taki jak tutaj https://www.topworld.pl/produkty/kolory ... ne,2,37523
jednolity, fajnie to ze sobą gra, ciekawy kontrast. Można się pobawić kolorami:) Mniej lub bardziej odważnie.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: Roxi » 24 sie 2018, 13:10

Kolory to nie wszystko. A co z meblami i dekoracjami? Ja szukam ciekawych pomysłów do pokoju mojego syna. Spodobała mi się taka opcja jak fotele piłki zamów. Mój syn jest kibicem więc myślę, że taki fotel by mu się spodobał. A co Wy o tym sądzicie?
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: gawalla » 24 sie 2018, 14:24

Jeśli chodzi o meble, ja jestem na etapie przeszukiwania ofert rozmaitych stolarzy - chcę zamówić do dziecięcego pokoju meble na wymiar. Zastanawiam się, z jakiego materiału powinny być wykonane takie meble, aby były funkcjonalne... Tu znalazłam informacje o frontach akrylowych - podobno łatwo się czyszczą. Czy ktoś ma doświadczenie z tego typu tworzywem?
aniaswi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2018, 14:38

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: aniaswi » 10 wrz 2018, 14:50

Ciężko powiedzieć, bo każdemu inny kolor się podoba.
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: PawełG » 23 paź 2018, 11:38

Sporo pomysłów można znaleźć w sieci. Tutaj: http://obudownictwie.com.pl/ jest ich cała masa, bardzo przydały się przy urządzaniu pokoju syna.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość