Nowoczesne i wygodne biuro

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
KingaNovak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2018, 17:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: KingaNovak » 05 lis 2018, 17:14

Ja akurat biurka i sofę do mojego domowego biura kupiłam w IKEA i jestem bardzo zadowolona.
kosel03
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2018, 14:05

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: kosel03 » 22 lis 2018, 14:20

Moje biuro urządzał architekt, bo ja sam bym się nie umiał tym zająć.
FrankieeFran
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:07

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: FrankieeFran » 24 lis 2018, 11:41

Myślę, że wielu osobom powinny spodobać się opcje wynajmu biur i innych sal od http://workingclub.pl Nie trzeba tam się wiązać długimi umowami najmu, można elastycznie do tego podejść. A też w lato mają garden office, możecie także liczyć na punkt ksero, wi-fi darmowe, czy też przestrzeń do co-workingu
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: Winnin » 12 gru 2018, 17:29

W biurze to wiadomo - glownie sie siedzi przy komputerach, wiec trzeba zapewnic sobie/pracownikom chociaz ta odrobine komfortu i sprawic, aby nie narzekali na bolace plecy, stopy czy nogi. Warto wiec zakupic dobre krzesla do biura. Takie mozna znalezc np tutaj: https://www.deltachairs.com/krzesla,c1.html - ktore najbardziej Wam sie podoba? Oczywiscie sa to krzesla wykonane z prawdziwego drewna, a nie z jakiejs sklejki.
seniorita5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2018, 14:16

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: seniorita5 » 30 gru 2018, 14:17

To nowoczesne i wygodne biurko komputerowe! Polecam poszperać tutaj - nowoczesne biurka pod komputer bo elegancja to nowoczesność, a przy tym ceny, jak za taką jakość, są po prosu śmieszne! ;)
zilion
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:39

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: zilion » 31 gru 2018, 17:31

To jest prawda, że biuro musi być funkcjonalne, no ale nie oszukujmy się wyglądać też musi. To czego mnie widzieć nie było dane na przykład, to papiery jakie są potrzebne i spełnione standardy instytucji, z którymi nic człowiek w sumie nie ma do czynienia. Ja jednak polecę specjalistów, u mnie http://byhaus.pl/projekty-mieszkan/ , bo oni już to wszystko wiedzą i nie muszą się wściekać ciągle.
gold80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2019, 13:38

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: gold80 » 01 sty 2019, 13:39

To już jest kwestia bardzo indywidualna, co komu pasuje i co kto potrzebuje :) ja ze swojej strony, mogę polecić zainteresowanie się ofertą met.com.pl, gdzie jest naprawdę mnóstwo fajnych ofert i możliwości dla biura dużego, jak i tego mniej .
Jerry
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2019, 22:52

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: Jerry » 07 sty 2019, 19:43

Ja nie przywiązuję dużej wagi do takich kwestii jak kolor ścian czy dywanu, ale staram się by przestrzeń robocza była jak najlepiej zorganizowana. Dzięki temu zawsze wiem, co gdzie leży. W dużej mierze ułatwiają mi to segregatory, mam w nich poukładane wiele rzeczy, a kupuję je w sklepie https://biuronimo.pl/segregatory_173
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: polina7 » 13 sty 2019, 23:06

Wszystko zależy od tego komu zleci się projekt i realizację remontu biura. Jakość w tym wypadku, to podstawa. Wiele firm stawia na realizacje fit out . Można w ten sposób szybko osiągnąć zamierzony cel. Tutaj http://totalsec.pl jest namiar na firmę TotalSec , która oferuje ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Specjalizują się właśnie w realizacjach fit out w Warszawie, więc można spokojnie się z nimi skontaktować.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: Manuela » 14 sty 2019, 13:18

Na pewno trzeba podejść do tematu praktycznie.
Witkarrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 23 gru 2017, 18:54

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: Witkarrek » 14 sty 2019, 19:56

Te na pewno też musi być odpowiednio wyposażone. Jeżeli będziecie urządzać swoje biuro także musicie zadbać o odpowiednie urządzenia do biura. Na stronce https://www.import-maszyn.eu znajdziecie całkiem sporą ofertę jeżeli chodzi o nowoczesne urządzenia biurowe. Proponują niszczarki, liczarki, laminatory, czy też zgrzewarki do biur.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: AinEingarp » 15 sty 2019, 09:16

Taki sprzęt na pewno się przyda. Może na początku warto kupić używany? To w końcu wysokie koszty.
Awatar użytkownika
kogiro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:14

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: kogiro » 15 sty 2019, 18:29

Nie mam zdania w tym temacie. Nie znam się na tym.
kamienklaudia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 24 paź 2018, 10:55

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: kamienklaudia » 18 sty 2019, 14:24

Takie budki telefoniczne to wygodne są i nie stresujące, mogę polecić.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Nowoczesne i wygodne biuro

Postautor: kitka66 » 22 sty 2019, 08:16

Jeśli w biurze spotykacie się z klientami to moim zdaniem warto zaopatrzyć się w dobrej jakości meble, to też wizytówka firmy. My do poczekalni kupiliśmy mega wygodny narożnik z caya design. Nie dość, że jest porządnie wykonany i na pewno posłuży nam na lata to jeszcze świetnie się prezentuje i przykuwa uwagę klientów. Jest tak wygodny, że nawet pracownicy często na nim odpoczywaja podczas przerwy :)

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość