Kuchnia na wymiar

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Kuchnia na wymiar

Postautor: monikabert90 » 13 lut 2017, 23:46

Witam serdecznie,
bardzo długo się zastanawiałam i w końcu podjęłam decyzję, by nie kupować gotowych mebli do kuchni, tylko zrobić sobie kuchnię na wymiar. Bardzo wiele firm produkuje teraz meble na zamówienie. Radom zawiódł mnie, jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, dlatego postanowiłam coś zamówić. Ile Waszym zdaniem może kosztować wykonanie mebli drewnianych do zabudowy do kuchni wielkości 12 metrów kwadratowych? Nie chcę nic wymyślnego, raczej proste i funkcjonalne meble... jaka może być granica cenowa? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: Marek87 » 14 lut 2017, 15:26

Mój znajomy zmieścił się w 10 tys.
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: kaszka6 » 15 lut 2017, 10:35

A słyszałeś o meblach z Kalwarii? Może te kuchnie Cię zainteresują? Wydaje mi się, że warto chociaż przejrzeć ich ciekawą i niezwykle zróżnicowaną ofertę.
Sebastian1578
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut 2016, 08:42

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: Sebastian1578 » 20 lut 2017, 08:38

Meble na wymiar to najlepsze rozwiązanie. Trzeba tylko odpowiednio zaprojektować sobie kuchnię. Tylko w ten sposób można mieć praktyczne i funkcjonalne pomieszczenie. Ja również robiłem na wymiar wszystko i w dodatku pod zabudowę. Efekt niepowtarzalny. Trochę wzorowałem się na aranżacjach z Max Kuchnie. Mam ciemne meble w jasnej kuchni. Wygląda to bardzo fajnie :)
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: AntennaRZ » 20 lut 2017, 14:07

Zdecydowanie, nie ma nawet nad czym dyskutować - kuchnia tylko i wyłącznie na wymiar. Nie dość, że można optymalnie wykorzystać wolną przestrzeń - nawet gdy pomieszczenie za duże nie jest, to i zdecydowanie łatwiej zapanować nad kwestią dekoracji takiego pomieszczenia. Z resztą taka fototapeta na szkle do kuchni, która to przy ostatnim remoncie skradła moje serce powinna być spasowana z kolorem i stylistyką mebli. Dostałabym chyba szału szukając mebli pod jej styl i rozmiar, lub odwrotnie szukając dodatków specjalnie pod kolor zestawu ze sklepu.
bartez86
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2017, 16:06

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: bartez86 » 21 lut 2017, 11:17

Jeśli chodzi o kuchnię to ja polecam Meble Arteka. Mają naprawdę fajne pomysły, a do tego w pełni szanują opinię klienta. Wiem, bo jakiś czas temu robiłem u nich kuchnię i nie było żadnych problemów z dogadaniem się. To nieco droższa opcja niż gotowe meble z salonu, ale mimo wszystko warto. Jakość jest nieporównywalna! Mimo intensywnego użytkowania od kilkunastu miesięcy, meble wyglądają jak nowiutkie:D
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: bella91 » 28 lut 2017, 14:10

My mamy zrobione meble kuchenne na wymiar bo mamy bardzo małą i niewymiarową kuchnię.
A powiedzcie mi jakie macie akcesoria w kuchni? Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem dzbanka z filtrem z http://dafi.pl/
Słyszałam, ze woda z niego jest bardzo smaczna a filtry nie są drogie. Czy ktoś z was ma taki dzbanek?
kasiazaleta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2017, 09:39

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: kasiazaleta » 30 maja 2017, 09:45

Zdecydowanie na wymiar. każda kuchnia jest jednak troszeczkę inna. Dokładnie tak samo będzie z fototapetą na ścianę do kuchni. Zawsze trzeba dopasować takie ozdoby, taka fototapeta nie może być po prostu kupiona i naklejona. Trzeba dopasować jej wymiar. Gdyby standaryzować wszystko, to wrócilibyśmy do czasów, gdy domy stawiano z modułów - blokowiska przykładem. Podejrzewam, że nawet tam ściany może i są takie same, ale jednak każdy chce zaprojektować w nich coś indywidualnego.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: Kubalek3 » 28 cze 2017, 11:09

Fajne meble kuchenne można znaleść w Rzeszowskim Meblo Dom II, mi bardzo się podobają ich projekty, sprawdźcie samie:https://meble-do.pl/meble-kuchenne.html
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: jjusti18 » 26 lip 2017, 16:01

Ja właśnie jestem na etapie remontowania kuchni, już fachowcy zmienili mi płytki, pomalowali sufit i inne elementy, teraz zastanawiam się też nad wyposażeniem. Bardzo mi się podobają białe meble, ale nie jestem przekonana czy byłby to dobry wybór... A co wy myślicie o nich? Szukałam jakiś wiadomości na internecie w tym kierunku i trafiłam na zdjęcia białych kuchni http://domifikacje.pl/biala-kuchnia planuję się zapoznać z nimi, ponieważ może bardziej się zainspiruje łatwiej będzie mi dokonać wyboru.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: dusia » 31 lip 2017, 11:44

W każdej kuchni ważne są blaty, mi najbardziej podobają się kamienne. Koleżanka poleciła mi http://omm.rocks/kategoria/rodzaje-kami ... -kamienia/. Znalazłam tam wszystko czego potrzebowałam, duży wybór pod względem koloru i rodzaju kamienia. Zajmują się produkcją blatów,parapetów oraz ich montażem.
beti12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: beti12 » 01 sie 2017, 12:47

My zakupiliśmy super krzesła do kuchni firmy mextra , są szykowne i z klasą bardzo wygodne i solidne, mamy przestronną kuchnię z jadalnią, więc mogliśmy sobie pozwolić na duży stół z krzesłami. Kuchnia w stylu angielskim, także wszystko ładnie współgra.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: KowalM2 » 09 sie 2017, 10:39

Najlepiej zrobić sobie nowoczesną kuchnię, której zazdrościć wam będą nawet najlepsi szefowie, tak pół żartem pół serio, dobrze jest mieć jakiegoś dekoratora czy coś w tym stylu jeżeli chcemy mieć urządzoną kuchnię na styl nowoczesny. Ostatnio rozmyślałem co można rozumieć przez styl nowoczesny teraz już wiem jakie czynniki sprawiają, że mówimy o nowoczesnej kuchni, " nowoczesny sprzęt AGD" , podłoga z połyskiem oraz meble z połyskiem lub szkło w kolorze.
Olaffowy3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:17

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: Olaffowy3 » 21 sie 2017, 10:39

bardzo fajna rzecz taka kuchnia lecz raczej bardziej kosztowna. W zupelnosci wystarczyłaby wam kuchnia zrobiona z gotowych rozwiązań oczywiscie jeżeli samo pomieszczenie nie jest jakieś odbiegające od normy. Ja bez problemu urządziłem swoją kuchnie oraz jadalnie. Bardzo fajne krzesła i całe zestawy do jadalni zobaczyłem na stronce https://mebleolimp.pl/blog/15_Krzesła-nowoczesne-w-jadalni, myślę, że też tam znajdziecie parę fajnych propozycji
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: Kuchnia na wymiar

Postautor: pawelzursynowa » 25 sie 2017, 21:08

Jaki macie zlewozmywak w kuchni? Standardowy dwukomorowy, czy jakiś bardziej nowoczesny? Ja zastanawiam się nad jednym z tych, które znalazłem na stronie https://sklep-promar24.pl . Mają ciekawy wybór w atrakcyjnych cenach.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość