Kominek w salonie?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Kominek w salonie?

Postautor: miracle » 12 cze 2016, 20:43

Mnie się takie kominki podobają, ale raczej do domu.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Kominek w salonie?

Postautor: Manuela » 14 lip 2016, 08:13

Mi też się bardzo podobają kominki, ale zdecydowanie bardziej pasują ode do domów, niż mieszkań, a przynajmniej ja nie wyobrażam sobie kominka w mojej małej klitce.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Kominek w salonie?

Postautor: trylogia » 15 lip 2016, 09:37

W bloku też można mieć kominek. Na przykład na homebook.pl znalazłam taki bio:

Obrazek

Sprawdzi się w każdym wnętrzu. Nie potrzeba do niego komina wentylacyjnego. Co myślicie?
Pocieszna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 26 cze 2016, 18:04

Re: Kominek w salonie?

Postautor: Pocieszna » 17 lip 2016, 12:53

Ilekroć miałam do czynienia z kominkami bio żałowałam, że nie mam czegoś takiego u siebie. Jeżeli podejmę w końcu z mężem decyzję o budowie domu, to z pewnością rozważę budowę takiej konstrukcji w salonie. Jestem z zmarzluchem, więc dodatkowe źródło ciepła z pewnością się przyda :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Kominek w salonie?

Postautor: Arkadiusz1 » 10 sty 2017, 22:57

Wszedłem na tę stronę http://sklep.kominki-vector.pl/ i faktycznie stwierdzam, że robią wrażenie. Ja od zawsze myślałem o tym, by mieć u siebie w domu kominek, bo tworzy on niesamowity nastrój. Teraz wiem, że może być to dużo prostsze, niż się spodziewałem :)
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Kominek w salonie?

Postautor: gawalla » 23 lut 2017, 10:50

A mnie się marzy kominek w łazience :P
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Kominek w salonie?

Postautor: Marek87 » 23 lut 2017, 13:21

W łazience? Czego to ludzie nie wymyślą! Ale w sumie Całkiem ciekawy pomysł :) Jeszcze do tego taka asymetryczna kabina prysznicowa, jakaś "odjechana" miska wc i wolnostojąca wanna. Żyć nie umierać:)
Awatar użytkownika
bandrzej85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 sty 2016, 12:30

Re: Kominek w salonie?

Postautor: bandrzej85 » 24 lut 2017, 15:27

Kominek w salonie to moje marzenie :)
kanto82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2017, 14:13

Re: Kominek w salonie?

Postautor: kanto82 » 13 mar 2017, 14:12

Kominek to dobre rozwiązanie, wystarczy mieć trochę gotówki i można ruszać do sklepu budowlanego. Ja, niestety, pozostaję przy tradycyjnym piecu - raz, że kominek jest nie na moją kieszeń, a dwa, że piec się jeszcze dobrze sprawuje. Chciałem się Was tylko poradzić, czy warto palić ekogroszkiem? Ostatnio polecał mi go znajomy, że taki ekologiczny, że wydajny, że nie powoduje uszkodzeń podczas spalania, a jak jest oczyszczony, to w ogóle cud, miód. Poczytałem trochę w sieci i chyba się zdecyduję na węgielsztygar.pl - http://wegielsztygar.pl/product-pol-10- ... MJ-kg.html. Mają tam certyfikowany opał, jeszcze suszony, zawsze to większa jakość.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Kominek w salonie?

Postautor: danielozzo » 14 wrz 2017, 15:25

Kominek w salonie to dobry pomysł. Tym bardziej, że możemy jeszcze upiększyć wnętrze jakimiś akcesoriami. Ciekawy aspekt mieszkania.
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Kominek w salonie?

Postautor: Fachowiec » 20 paź 2017, 16:39

My nie możemy mieć w mieszkaniu kominka, ale za to udało nam się kupić super kominek elektryczny :hurra: dzięki temu salon wygląda przepięknie, ma fantastyczny klimat. Dobrze, że kolega podesłał mi http://www.kominki-elmes.pl/kominki-elektryczne-pl.html i żona wybrała sobie konkretny model. Teraz to pozostało już tylko podziwiać nasz nowy kominek :D
gryhs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2017, 18:00

Re: Kominek w salonie?

Postautor: gryhs » 02 lis 2017, 11:02

Cześć, chciałbym do was się zwrócić z prośbą o pomoc. Mianowicie chcę wybrać sobie nowe drzwiczki kominkowe i nie wiem jakie. Znalazłem niezłe na http://drzwiczki-kominkowe.pl/, znacie tą firmę? Warto im zaufać? Chyba że może inną możecie mi polecić? Będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc
jasiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:02

Re: Kominek w salonie?

Postautor: jasiek » 22 lis 2017, 10:18

Ja nie wiem czy kominek elektryczny to coś co uważam za dobre rozwiązanie już prędzej jakbym nie mógł mieć kominka tradycyjnego to bym wybrał kominek na biopaliwo, które można zamontować w sumie to wszędzie. Wydaje mi się, że kominek elektryczny może być drogi w użytkowaniu. A jeśli ktoś nie wie w jaki sposób dobrać kominek do swojego domu to może pomoże im wiedza zawarta w https://kratki.com/pl/jak-wybrac-kominek-do-domu/ . Je st tam wiele informacji, które warto wziąć pod uwagę w czasie wyboru takiego kominka do domu. Mam nadzieję, że wam się on przyda.
filipeq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2017, 22:11

Re: Kominek w salonie?

Postautor: filipeq » 25 lis 2017, 22:14

Kominek w salonie to dla mnie absolutny must have! Nie wyobrażam sobie żeby go tam nie było. Ja całkiem niedawno kupiłem kominek na http://kom-in.pl/ i jest naprawdę cudownie, cieplutko i klimatycznie :) Teraz już wiem czego brakowało mi w moim mieszkaniu- właśnie kominka!
złotówka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2018, 22:31

Re: Kominek w salonie?

Postautor: złotówka » 09 sty 2018, 21:49

Ooo, ja też mam zamówiony właśnie na www.kom-in.pl :D Jaki masz model? Ja mam najprostsze czarne drzwiczki bo w salonie jest już tyle dodatków i dekoracji że ojacie :rotfl: Również mogę polecić, najlepiej wejść na stronę i sprawdzić ofertę :) :)

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość