Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
alis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2015, 14:44

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: alis » 14 paź 2015, 15:19

Szukam dobrych drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych, koniecznie z dobrym zamkiem! W obecnych drzwiach już drugi raz złamał nam się klucz w zamku :zly:, oczywiście wezwaliśmy ślusarza , który poradził sobie z tym problemem, ale już chyba najwyższy czas, by pozbyć się problemu na dobre.
Możecie coś polecić?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: miracle » 28 paź 2015, 19:53

Najlepsze drzwi zawsze miała Gerda, to sprawdzona firma.
Zabnneryes
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2015, 09:33

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: Zabnneryes » 27 lis 2015, 09:34

Kup sobie drzwi szklane warszawa tanio możesz kupić wyglądają bardzo dobrze i są solidne ja takie mam z pokoju do kuchni. Możesz śmiało montować są mega dobre
Marlenka33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2013, 06:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: Marlenka33 » 05 lut 2016, 13:39

Tu szukaj http://www.stolbud.pl To moja ulubiona firma z tego typu rzeczami. Kupowałam tam okna i jstem bardzo zadowolona z tej decyzji.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: jenny1 » 24 mar 2016, 19:32

Dobre drzwi antywłamaniowe to podstawa. Ja niestety takich nie mam bo mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i właściciel się o to nie zatroszczył. Dlatego planuję kupić profesjonalny zamek drzwiowy z oferty na http://domator.net.pl/category/zamki i mieć pewność, że w razie niepożądanych sytuacji w której udział biorą osoby trzecie to przynajmniej się sporo się namęczą przy samym zamku. Kto wie, może i się zniechęcą.
Awatar użytkownika
hobbit77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2016, 12:39

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: hobbit77 » 24 mar 2016, 20:26

Zainwestuj w dobre drzwi. Te tanie antywłamaniowe są słabej jakości.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: sowbar81 » 20 gru 2016, 10:07

Może to nie kwestia samych drzwi, ale zamka i to włąśnie zamek można tylko wymienić?
Piotr30
Level 1
Level 1
Posty: 227
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:49

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: Piotr30 » 21 gru 2016, 09:04

Ekspert Porta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2017, 09:45

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: Ekspert Porta » 23 kwie 2017, 20:23

Witam,
jeżeli bardzo zależy Pani na jak najlepszym zamku, to z pewnością przyda się Pani artykuł na naszym blogu, który sugeruje, na co zwracać uwagę przy wyborze zamka do drzwi zewnętrznych https://www.porta.com.pl/blog/post-134- ... uwage.html Gdy chodzi o bezpieczeństwo, to wówczas warto zdobyć jak najwięcej informacji nie tylko o samych drzwiach, ale również o zamkach. Pozdrawiam, Ekspert Porta
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: jjusti18 » 26 maja 2017, 19:24

Ja zakupiłam już drzwi, jednak zastanawiam się nad odpowiednim dzwonkiem do nich. Serwując na internecie znalazłam świetne porady na stronie Castoramy, spodobał mi się artykuł na temat- dzwonek do drzwi https://www.castorama.pl/inspiracje-i-p ... wonek.html . Zamierzam go przejrzeć ponieważ- widziałam, że są w nim ciekawe informacje oraz wypisane różnice między dzwonkami przewodowymi, a bezprzewodowymi. Myślę, że te porady pozwolą mi dokonać wyboru, który produkt będzie dla mnie odpowiedni.
vika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 lut 2017, 22:23

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: vika » 31 maja 2017, 11:09

Warto zainteresować się ofertą jaką ma producent drzwi opole firma Kapica.
Drzwi tej firmy wykonywane są z wielką starannością oraz przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: KowalM2 » 31 lip 2017, 13:10

Najlepsze do drzwi antywłamaniowych są elektryczne zamki, polecam serdecznie sam posiadam i jestem zdumiony. Normalnie podbijam do drzwi zbliżam tylko kartę zakodowaną specjalnie do mojego zamka, pyk i jestem w domu. No obłęd, fakt faktem dużo za nie dałem ale wygoda jest i bezpieczeństwo przede wszystkim.
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: MattBrody » 29 sie 2017, 09:05

Ja również jestem za zakładaniem zamków elektronicznych w swoich drzwiach, są o wiele wygodniejsze ponieważ nie musisz nosić klucza tylko coś na zasadzie karty bankomatowej. Same zamki są antywłamaniowe i posiadają aż 6 zatrzasków w całych drzwiach oczywiście ilość można regulować, tylko ja mieszkając na parterze wybrałem aż tyle ponieważ sprzęt w moim mieszkaniu jest bardzo drogi i warto inwestować w takie rzeczy.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: Arkadiusz1 » 29 sie 2017, 23:35

Fakt, wybór drzwi to poważna sprawa. W zależności od ich jakości, różnić się będzie też ich użytkowanie. Myślę, że przydatnym elementem są samozamykacze takie jak https://samozamykacze.eu/pl/i/Montaz-samozamykaczy/15 To znacznie poprawia jakość użytkowania i pozwala na obniżenie poziomu hałasu w biurze.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Postautor: KrzakMiachał » 07 wrz 2017, 11:00

Najlepsze antywłamaniowe to są zamki elektroniczne, które nie dość, że przyspieszają otwieranie drzwi ponieważ wystarczy zbliżyć tylko kartę, to jeszcze są wytrzymalsze niż standardowe zamki, których każdy używa.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość