Lampy LED - warto?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
bernau3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:46

Lampy LED - warto?

Postautor: bernau3 » 24 lip 2015, 11:52

Cześć. Zastanawiam się ostatnio nad montażem lamp LED u siebie w domu. Czy Waszym zdaniem jest to opłacalna sprawa? Co moglibyście powiedzieć np. o takiej ofercie http://www.lampy.pl/Lampy-LED?
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: Accerka » 30 lip 2015, 16:53

Jestem teraz na etapie remontu mieszkania, dlatego tematy oświetlenia czy urządzania i remontu nie sa mi obce. Przeczytałam teraz wiele artykułów i dochodzę do wniosku, że lampy ścienne będą teraz jednym z ciekawszych elementów dekoracji. Warto sprawdzić jakie sa obecnie dostępne wzory.
Razbrtyys
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2015, 09:48

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: Razbrtyys » 30 wrz 2015, 09:51

Warto sobie podświetlić wnętrze ledami bardzo fajny dają nastrój i są energooszczędne świetna sprawa to jest. Ja sobie w domu zamontowałem.
______________
przecinaki
ania.stu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2015, 10:32

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: ania.stu » 31 gru 2015, 15:00

Ja mam takie pampy led przenośne, no wiecie, na biurka. Kupiłam je w sklepie http://www.poled.eu/
Czy są opłacalne?
W pewien sposób na pewno, bo jednak zużywają dużo mniej energii elektrycznej. Problem może stanowić barwa światła, ale wystarczy wybierać te ciepłe, są one dużo bardziej naturalne.
Ja mam u siebie takie lampki:
Obrazek
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: trylogia » 22 sie 2016, 09:10

Oczywiście, że warto postawić na takie ledowe oświetlenie. Sama mam takie u siebie i jestem zadowolona. Świetnie się prezentuje i daje przyjemne światło. Swoje kupiłam tutaj: http://www.ledovo.pl/items/140-tasmy-led-z-zasilaczem.html. Mają go bardzo duży wybór. Warto zastanowić się nie tylko nad lampami, ale także nad taśmami led.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 09:35

Zalety lamp led to na pewno energooszczędność + efekt naturalnego oświetlenia, różnorodność kolorów.
Nie ma nawet co się rozpisywać led'y to technologia przyszłościowa i tyle.
Echint
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2017, 11:16

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: Echint » 05 wrz 2017, 09:40

Do mieszkania najlepiej moim zdaniem sprawdzają się światła LED - sprawdzone, pewne i wcale nie zużywają dużo energii. W poszukiwaniu ledowych źródeł światła polecam udać się na http://elcan.pl/. Jeżeli poszukujecie solidnego sprzętu elektrotechnicznego na lata, to zdecydowanie dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: KrzakMiachał » 07 wrz 2017, 15:35

Nie tyle co lamy, a profile led są bardzo ładne i ich wykorzystanie można znaleźć w całym możliwym oświetleniu. Pierwsza sprawa, pożerają o wiele mniejszą ilośc energii niż zwykłe żarówki. Drugą rzeczą jest to, że światło generowane przez led jest mocniejsze i można dobrać sobie odpowiedni kolor.
Lakar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2017, 10:04

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: Lakar » 25 wrz 2017, 10:07

W oświetleniu domowym dobrze jest moim zdaniem inspirować się nowoczesnymi rozwiązaniami. Warte uwagi oprawy ledowe, high bay, czy lampy dekoracyjne możecie znaleźć na https://flashdq.pl/. Zapewne uda się wam znaleźć coś, co idealnie będzie pasowało do waszych wnętrz.
swiatelko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2017, 13:06

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: swiatelko » 08 paź 2017, 13:12

LEDy to dobra technologia, potrafi długo służyć i nie potrzebuje "rozgrzania". Ładna oprawa, pasujące wyłączniki i można działać. Dobre oświetlenie potrafi zmienić spojrzenie na dane pomieszczenie :)
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: daniellozo » 09 paź 2017, 13:13

Myślę, że warto. Jednak kupowałbym raczej od sprawdzonych producetnów. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że posłużą nam długo i bez zbędnych nieprzyjemności.
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: Michauuu337 » 16 paź 2017, 14:00

Ważne aby w każdym domu mieć odpowiedni oświetlenie także ważną rzeczą jest oszczędność po co mamy wydawać na prąd, którego nie używamy. Po co mamy płacić więcej niż musimy ? Dlatego warto sprawdzić jakie żarówki o jakiej mocy są najlepsze do naszego mieszkania.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 13:29

Warto kupić ledy z czujnikiem ruchu, ponieważ jest to praktyczne zastosowanie do naszego domu np. do przedpokoju, czy też na klatce schodowej o ile posiadamy własny do, można równie dobrze zamontować takie ledy nawet w całym domu, ponieważ montaż nie jest taki trudny, a taki czujnik ruchu może okazać się idealnym rozwiązaniem dla wielu z was.
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 14:03

Listwy LED są fajnym i ciekawym rozwiązaniem np. dekoracyjnym. Myślę, że w takie warto się wyposażyć.
annanowacka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:13

Re: Lampy LED - warto?

Postautor: annanowacka » 25 maja 2018, 15:20

jasne że warto. i lampy i latarki led. chyba nie ma lepszego źrodła światła poza naturalnym. takalatarka led jest o wiele bardziej wydajna, niż jakakolwiek inna :)

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość