Świąteczny stół

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Świąteczny stół

Postautor: abrakadabra » 20 gru 2013, 10:05

Dziś Świątecznie: podrzucam kilka pomysłów na piękne udekorowanie świątecznego stołu. Czekam też na Wasze pomysły i zdjęcia :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 20 gru 2013, o 10:01 --

Obrazek

-- 20 gru 2013, o 10:02 --

Obrazek
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Świąteczny stół

Postautor: Kubalek3 » 19 gru 2016, 10:47

U mnie w domu rodzinnym obowiązkowo na świątecznym stole musi się znaleźć nowy, biały jak śnieg obrus, pod który wkłada się wianek z sianka. Zawsze zastanawiało mnie, skąd mama bierze te wszystkie ładne dodatki do domu i ostatnio zabrała mnie z sobą na zakupy do Centrum Firan w Strzyżowie na ulicy Sanockiej . Wybór materiałów taki, że naprawdę mnie to zaskoczyło.
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Świąteczny stół

Postautor: Marek87 » 27 mar 2017, 10:09

Uwielbiam taki świąteczny klimat :) Chociaż u mnie w domu dba się o fajne aranżacje nie tylko od święta :) Uwielbiamy różnego rodzaju tekstylia do kuchni czy do łazienki, dzięki którym pomieszczenia wyglądają nowocześnie i elegancko. Fajnie jest mieć super urządzone wnętrze także w zwykłe, szare, nieświąteczne dni ;) Od razu człowiekowi wtedy jest przyjemniej.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Świąteczny stół

Postautor: monikabert90 » 06 paź 2018, 15:55

Ja ostatnio widziałam bardzo ładne dekoracje na boże narodzenie, które z powodzeniem można wykorzystać na świąteczny stół, na stronie https://happenings.pl/dekoracje-na-boze-narodzenie. Jeśli więc lubicie tego typu rzeczy i dbacie o to, żeby Wasz dom był zawsze pięknie udekorowany na Święta, to polecam tam zajrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są wysokie ;)
monika6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 15 lip 2017, 21:27

Re: Świąteczny stół

Postautor: monika6 » 28 lis 2018, 13:04

na stole świątecznym na pewno cudnie będa wyglądac świąteczne girlandy na stole, serpentyny, świece i ozdoby na choinkę http://godanparty.pl do tego jeszcze warto zakupić do domu balony z podobizna mikołaja dla dzieci :)
Revolution
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:35

Re: Świąteczny stół

Postautor: Revolution » 15 kwie 2019, 15:58

Ja sobie umyśliłam takie cynamonowe, korzenne brązowe balony, które urozmaiciłyby trochę dom na święta... Ale tyle się naszukałam, gdzie kupić brązowe balony, że prawie mi się odechciało :D Nie wiem jak dodać zdjęcia, ale jak ktoś by podpowiedział to chętnie się podzielę jak mój salon wtedy wyglądał. Całusy!

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość