Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
urban
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:48
Lokalizacja: Łęczna

Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: urban » 17 gru 2013, 12:01

Łazienka to jedno z bardziej obleganych domowych miejsc, jak w najlepszy sposób zaprojektować i zaaranżować aby nie było spięć i zgrzytów między domownikami?
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: mucha » 19 gru 2013, 16:03

W pierwszej kolejności to podzielić osobno łazienkę i wc. Następnie umywalka, wiadomo poranne mycie zębów, u panowie golenie i makijaż u pań. I tu proponuję wybrać podwójne umywalki. To takie chyba najważniejsze opcje jakie mi przychodzą do głowy.
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: Marek87 » 08 lip 2017, 12:58

Ciężko jest samemu ogarnąć takie rzeczy, chyba, ze ktoś ma dar/umiejętności do projektowania wnętrz i przewidywania różnych elementów życia rodzinnego :) Zawsze jednak możesz zainspirować się takimi rozwiązaniami na wnętrzarskich blogach lub nawet zatrudnić doświadczonego dekoratora czy architekta wnętrz :)
simarot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2017, 14:14

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: simarot » 14 lip 2017, 13:30

A czy ktoś może wykańczał kiedyś łazienkę albo toaletę publiczną? Mam swój pensjonat w którym chcę zrobić małą łazienkę przy recepcji. Zastanawiam się tylko gdzie się kupuje taki sprzęt jak suszarki do rąk, znajomy mi polecił http://faneco.com, ale nie słyszałem na ich temat żadnych innych opinii. Ktoś może korzystał?
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 21:58

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: MaryAnn84 » 14 lip 2017, 22:38

Jeśli sami nie macie na to pomysłu i nie wiecie jak to rozwiązać to warto zapytać o pomoc firmę projektową (polecam ). Projektant doskonale zna się na takiej robocie i podpowie jakie rozwiązania można wykorzystać, żeby łazienka była dla wszystkich w pełni funkcjonalna. Dodatkowo dowiecie się jakie trendy obecnie panują na rynku i co się sprawdza najlepiej. Na pewno dużo skorzystacie na takiej konsultacji.
vika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 lut 2017, 22:23

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: vika » 16 lip 2017, 23:42

Najlepiej jeśli w domu są dwie łazienki, przy większej rodzinie trudno będzie uniknąć konfliktów - zwłaszcza rano :)
W nowo projektowanych domach są przeważnie dwie łazienki, jedna mniejsza a druga większa na przykład z tego typu wanną wolnostojącą: http://www.tubadzin.pl/collection/150
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: jjusti18 » 15 sie 2018, 18:28

A dlaczego, nie? Wszystko w zależy od tego w jakim rozmiarze ma być ta łazienka. Jak ma być większa to możesz się pokusić o dwie umywalki czy też inne ciekawe rozwiązania. Przeglądnij sobie internet tam nie brakuje inspiracji. Ja nawet do swojej łazienki znalazłam na stronie http://www.lustrowramie.pl przepiękne lustro w ramie. Planuje je kupić, ponieważ chce urozmaić wygląd mojej łazienki.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: Manuela » 14 sty 2019, 13:19

A dla ilu niby osób? Gdyby miały być łazienki dla każdej osoby, to mieszkania nie wiem ile metrów musiałyby mieć. Pytanie po prostu "genialne"
AnnMarie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:59

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: AnnMarie » 18 sty 2019, 09:56

No musi być :) Łazienki w projektach są aktualnie w trakcie robienia :) Firma RK Glass podjęła się zrobienia wygodnego prysznica i lustra na wymiar do łazienki. Już nie możemy się doczekać!
Awatar użytkownika
Atlantic Polska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: Atlantic Polska » 02 maja 2019, 13:19

W łazience takiej przede wszystkim powinny być 2 umywalki, żeby 2 osoby jednocześnie mogły się myć. Powinny być zamontowane na długim blacie z długim lustrem. Do tego większa wanna dla 2 osób, która znajdować się może za ścianką. Przydatny będzie także grzejnik łazienkowy Nefertiti, żeby ręczniki cały czas były suche.

Obrazek
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: monikabert90 » 06 lip 2019, 08:51

A jakie macie płytki w Waszej łazience? Czy są to zwykłe, proste płytki, czy raczej coś bardziej oryginalnego? Mi ostatnio wpadły w oko płytki dekoracyjne Allure na stronie https://www.paste-group.pl/appiani/allure. A Wy co o nich sądzicie? Jak Wam się takie płytki podobają? Z góry dziękuję za Wasze opinie, bo właśnie jestem w trakcie remontu i zastanawiam się nad ich zakupem ;)
Kordi33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 18 mar 2019, 09:02

Re: Łazienka dla kilku osób jest możliwe?

Postautor: Kordi33 » 16 lip 2019, 12:02

Bardzo popularnym rozwiązaniem są teraz grzejniki kanałowe. Bardzo ciekawą ofertę można znaleźć na stronie : https://mat-dom.pl/grzejniki-kana-owe/ - Ja korzystałem z ich oferty podczas budowy domu i śmiało polecam.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość