meble na zamówienie

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: meble na zamówienie

Postautor: Agronauta » 12 wrz 2017, 13:26

Tanie meble na zamówienie na pewno wiele osób wyszukuje informacje posługując się tym hasłem wtedy kiedy szukają mebli do świeżo wyremontowanego mieszkania, miałem tak samo. Dlatego poleciłem wam odpowiednią stronę. :)
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: meble na zamówienie

Postautor: Agronauta » 13 wrz 2017, 11:17

Meble na zamówienie to w dzisiejszych czasach w zasadzie jest podstawa. Wynika to z tego, że większość mieszkań jest tworzonych na różne kształty i wymiary, dlatego kupno gotowego mebla jest ryzykowne bez wcześniejszego pomiaru, a gdy już zmierzymy okazuje się, że mebel nie będzie pasował. Sam brałem meble na zamówienie, które idealnie wpasowały się w moje mieszkanie.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: meble na zamówienie

Postautor: DominikaSika » 15 wrz 2017, 23:12

Ja mieszkanie urządzam w internecie. Śmiesznie to brzmi, ale coś w tym jest. Za pośrednictwem strony: https://pm-m.pl/274-hurtownia-zniczy-wkladow zakupuję naprawdę masę ciekawych rzeczy i staram się urządzać mieszkanie tak, żeby było ciekawie. Podałam wam link do fajnej hurtowni wkładów, jeśli dobrze pokombinujemy, to możemy zrobić z nich coś wystrzałowego!
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: meble na zamówienie

Postautor: AinEingarp » 26 wrz 2017, 09:13

Ja łóżko i materac kupowałam osobno. Miałam dzięki temu więcej możliwości wyboru.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: meble na zamówienie

Postautor: monikabert90 » 28 wrz 2017, 22:03

Ja uważam, że takie meble na zamówienie są dużo lepszym pomysłem niż kupowanie popularnych modeli mebli w tak zwanych sieciówkach. Na przykład w firmie SZAF-MIX Sp.z o.o. z mazowieckiego można sobie zamówić różnego rodzaju meble do zabudowy (między innymi garderoby, meble łazienkowe, szafy wnękowe, meble biurowe, pawlacze), dzięki czemu mamy gwarancję, że miejsce w naszym mieszkaniu zostanie odpowiednio zagospodarowane i wykorzystane. Przykładowe realizacje firmy możecie obejrzeć na ich stronie www. Mozna z ich strony liczyć na darmowy dojazd, pomiar, wycenę, a także profesjonalny projekt i doradztwo.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: meble na zamówienie

Postautor: Kubalek3 » 29 wrz 2017, 14:00

Ja największa uwagę zwróciłam na meble przy urządzaniu sypialni, bardzo ważne jest w końcu aby w nocy porządnie się wysypiać. Łóżko np mam drewniane, kupione w Strzyżowie w Arborze, coś jak te tutaj: http://arbora.com.pl/tag-produktu/nowoczesne/
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: meble na zamówienie

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 08:24

Polecam meble dziecięce na zamówienie, które są wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Sam zamawiałem do swoich maluszków, dlatego wiem, że jakość nie jest zła, a cena jest nieco wyższa niż za meble dla dzieci ikea lub jysk. Meble brałem 2 lata temu i nadal się trzymają, więc to coś już znaczy prawda ? .
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: meble na zamówienie

Postautor: jjusti18 » 13 gru 2017, 13:09

A ja od jakiegoś czasu rozglądam się za meblami do mojego biura. Przeglądałam internet i wpadły mi w oko takie http://www.mikomal.pl . Co o nich myślicie? Według mnie prezentują się naprawdę elegancko i widać, że są praktyczne. Także może warto postawić na coś takiego?

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość