Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
urban
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:48
Lokalizacja: Łęczna

Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: urban » 18 paź 2013, 15:42

Regułą chyba jest już, że to kobiety mają decydujące zdanie co do aranżacji i wyposażenia kuchni. Urządzone ze smakiem, przytulne, pełne dekoracyjnych gadżetów. Jak w takim razie wyglądałaby typowa kuchnia faceta? Faceci coraz częściej gotują i dobrze gotują. Jakie macie wskazówki co do aranżacji i wyposażenia kuchni z męskiego punktu widzenia.
remka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: remka » 19 paź 2013, 21:07

Męska kuchnia w wykonaniu jakie znam to ciemne ściany (ciemny odcień szarego) + białe szafki i grafitowa podłoga. Wygląda nawet fajnie, szczególnie podloga:

Obrazek

fot. z http://www.kwadroceramika.com/

Chociaż ja białościom w kuchni mówię stanowcze nie! Co do reszty, trafia w mę gusta.
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 22 paź 2013, 11:29

Mężczyźni najczęściej gustują w kuchniach minimalistycznych. Nie ma tu miejsca na zbędne, dekoracje, półki czy szafeczki. Każdy element zabudowy jest elegancki i nieprzypadkowy. Ma swe logiczne i funkcjonalne wytłumaczenie. Podobnie sprzęt AGD musi być prosty w swej formie, koniecznie w zabudowie. Elegancka i duża lodówka, czy profesjonalny ekspres do kawy to niepodważalne elementy kuchni faceta. Urządzenia muszą być niezawodne i reprezentacyjne. Jedynymi elementami dekoracyjnymi są źródła światła. Oświetlenie do kuchni led jest energooszczędne, dlatego bez obaw może świecić przez długi czas, tworząc fajną atmosferę.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 23 paź 2013, 16:04

A ja znam męską kuchnię jasną, z dużą ilością bieli i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale to kuchnia geja :P
Gareth88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: wybrzeże

Postautor: Gareth88 » 15 lis 2013, 12:26

Ja mam kuchnię z czarnymi, matowymi meblami, przestronną i z dużą ilością wolnego miejsca, dobrze oświetloną żarówkami ledowymi
dzony87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Lokalizacja: nie wiem

Postautor: dzony87 » 26 lis 2013, 17:00

Męska rzecz w kuchni to czarna lodówka z kostkarką nafaszerowana nowymi technologiami. Dwudrzwiowa pomieści wszystko i piwko też.
Stobej
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 20 cze 2013, 01:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: Stobej » 15 gru 2013, 14:54

Mój przyjaciel poszedł na gotowiznę. Kuchnię wybrały mu koleżanki. Wyposażenie i dodatki, wszystko z jednego sklepu:http://www.brw.com.pl/kuchnie/

Obrazek
olenka27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:55

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: olenka27 » 30 wrz 2015, 14:15

Dla mnie meska to taka powinna byc chlodna , dlatego doradzalabym posadzki z kamienia warszawa...mojemu mezowi sie mega podobaly na przyklad te http://danstone.pl/oferta/posadzki
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re:

Postautor: miracle » 19 paź 2015, 13:46

karko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2016, 17:50

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: karko » 16 gru 2016, 17:59

jeśli chodzi o design to właściwie z każdej kuchni obecnie da się zrobić typowo męską kuchnię - wystarczy tylko zmienić odpowiednio fronty w szafkach na bardziej twarde, zdecydowane i gotowe :) popatrzcie sobie nawet tu frontykuchenne.eu - świetne fronty lakierowane, nowoczesne, ciemne - typowo męskie :)
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: jenny1 » 02 lut 2017, 09:57

Zazwyczaj taka kuchnia jest przede wszystkim praktyczna i funkcjonalna. Mężczyźni nie zwracają uwagi na estetykę tylko rzadziej na wygodę. Każdemu mężczyźnie polecam wszelkiego rodzaju urządzenia i akcesoria kuchenne szukać w internecie bo tam jest ich największy wybór i korzystniejsze ceny. Tego typu rzeczy jak baterie kuchenne porównasz na serwisie Homebook.pl i z pewnością znajdziesz to, czego szukasz i to w bardzo dobrej jakości.
RockNRolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:54

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: RockNRolla » 05 lut 2017, 17:51

Mąż mojej przyjaciółki wybrał całą kuchnię i muszę powiedzieć, że ma chłopina smak. Oprócz aranżacji wystroju wybrał też wszelkie naczynia itp naczynia i patelnie żeliwne staub, noże kuchenne (w sumie 2 zestawy) od Zwillinga i kilka akcesoriów też Zwilling - wszustko razem wygląa nieziemsko
ocgarou
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2017, 08:24

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: ocgarou » 23 lut 2017, 08:29

Z tego co zauważyłam mężczyźni jeśli już inwestują w urządzanie kuchni to często wydaja masę kasy na gadżety typu super drogie noże ;)
Mój chłopak znalazł na https://vianto.pl/ jakiś artykuł o japońskich ostrzach... i podsumowując, mamy właśnie taki zestaw. Przynajmniej pasują do wnętrza :P
Ola78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:26

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: Ola78 » 14 mar 2017, 15:21

U nas w domu kuchnia to właśnie domena mojego męża :) moim zadaniem było tylko wyposażenie i wystrój kuchni ale nie było to takie trudne bo inspirowałam się pomysłami z tej strony http://www.decorto.pl/blog/jak-urzadzic-mala-kuchnie/ i wyszło mi to bardzo fajne a przede wszystkim praktycznie. Jedyne co mąż sam kupuje do kuchni to noże bo ma bzika na tym punkcie i muszą one być dobre i profesjonalne.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Męska kuchnia jakie macie zdanie?

Postautor: pawelek34 » 19 kwie 2017, 13:31

Męska kuchnia jest przede wszystkim praktyczna. Ja uwielbiam gotować i przebywać w tej części domu. Inwestuję również w odpowiednie przybory i akcesoria kuchenne. Ostatnio nawet kupiłem nową zastawę stołową, ponieważ chce by moje potrawy były godnie spożywane. :D Trafiłem na super sklep internetowy, gdzie mają naprawdę fajny wybór zastaw stołowych. :) Różne style i kolory. Ja osobiście zdecydowałem się na proste i nowoczesne naczynia w kolorze szarym. Sprawdźcie sami, polecam. http://mensahome.eu/wyszukaj/wszystkie/ ... stolowa-pl

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość