Białe AGD, co o tym sądzicie warto?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
urban
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:48
Lokalizacja: Łęczna

Białe AGD, co o tym sądzicie warto?

Postautor: urban » 17 paź 2013, 13:49

Mówią aby optycznie powiększyć kuchnię, należy zadbać o odpowiednią kolorystykę. Jasne barwy nadadzą pomieszczeniu blasku i sprawią, że będzie zdawało się ono większe. A jak w takim razie się ustosunkujecie do białych sprzętów agd, płyta i piekarnik.
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 18 paź 2013, 12:00

Biel dominuje w wielu nowoczesnych aranżacjach. To kolor, który faktycznie rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia. Wielu producentów sprzętu agd do zabudowy postawiła na biel idealnie przy tym łącząc elegancki design z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami.
zorba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2016, 11:14

Re: Białe AGD, co o tym sądzicie warto?

Postautor: zorba » 13 lis 2016, 10:54

Obecnie modne są meble do kuchni w bardzo ciemnych kolorach Czy białe AGD będzie do tego pasowało.Według mnie będą to łaty w wystroju.Jak temu zaradzić.Meble chcę zmienić ale sprzęt mam biały.Może ma ktoś jakiś pomysł ?
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Białe AGD, co o tym sądzicie warto?

Postautor: gawalla » 10 sty 2017, 09:37

Na ten emat nie da się odpowiedzieć tak lub nie. Wszystko zależy od wystroju. Czasem pasują białe, wolnostojące, czasem wręcz przeciwnie. Na szczęście obecnie nie mam problemu z wyborem i każdy może znaleźć coś dla siebie :) Mnie osobiście bardzopodobają się takie meble kuchenne z Kalwarii.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Białe AGD, co o tym sądzicie warto?

Postautor: Kamilka75 » 04 kwie 2019, 07:56

No, a dlaczego by nie? Nie jest powiedziane, że tylko srebrne czy czarne jest ok.
martusia_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:35

Re: Białe AGD, co o tym sądzicie warto?

Postautor: martusia_89 » 30 lip 2019, 23:53

Ja posiadam sprzęt AGD w kolorze czarnym ze srebrnymi dodatkami. Natomiast kuchnię mam w kolorze białym. Chyba nigdy nie widziałam białego sprzętu AGD. Ostatnio znajoma poleciła mi firmę Sterna Polska. Warto zajrzeć na ich stronę http://sternapolska.pl

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość