Przestrzeń nad ścianką?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
urban
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 23 sie 2013, 10:48
Lokalizacja: Łęczna

Przestrzeń nad ścianką?

Postautor: urban » 13 wrz 2013, 15:08

Wc podwieszane, montowane na obudowanym stelażu tworzą ściankę, to coraz częściej spotykane w naszych łazienkach. Jak wykorzystać przestrzeń nad ścianką? Jakieś pomysły?
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 17 wrz 2013, 10:58

Gdzieś widziałem szafki typu cargo z półkami i koszami wysuwającymi się wraz z frontem. Zazwyczaj to rozwiązanie wykorzystywane jest w kuchniach, ale równie dobrze mogą sprawdzić się w łazience. Front szafki jak i stelaż podtynkowy oklejony jest płytką więc warto kupić solidne materiały aby uniknąć awarii i nie rujnować wszystkiego.
mista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2013, 14:08
Lokalizacja: Polska

Postautor: mista » 22 wrz 2013, 22:06

dzony87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Lokalizacja: nie wiem

Postautor: dzony87 » 15 paź 2013, 12:04

Zgodzę się z Tobą, ja także w kilku stylizacjach łazienek tam gdzie jest podwieszane wc, widziałem właśnie szafki typu cargo i jak dla mnie przestrzeń jest dzięki nim w 100% zapełniona, myślę, że warto o nich pomyśleć. Najprościej i ładnie też wygląda oświetlenie punktowe wypuszczone nad półką nad zabudową stelaża. Ale to bardziej opcja dekoracyjna niż funkcjonalna.
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Przestrzeń nad ścianką?

Postautor: Accerka » 30 lip 2015, 16:54

Jestem teraz na etapie remontu mieszkania, dlatego tematy oświetlenia czy urządzania i remontu nie sa mi obce. Przeczytałam teraz wiele artykułów i dochodzę do wniosku, że lampy ścienne będą teraz jednym z ciekawszych elementów dekoracji. Warto sprawdzić jakie sa obecnie dostępne wzory.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość