Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
qashqai
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:31
Lokalizacja: chełm

Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postautor: qashqai » 20 sie 2013, 15:03

mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 20 sie 2013, 15:56

Zwłaszcza w łazienkach o nieregularnych kształtach, pojawia się problem z niewłaściwym oświetleniem miejsc kluczowych dla naszej higieny i wyglądu. Najważniejsze jest dobre oświetlenie lustra i jego okolicy. To padające z góry światło, najczęściej zza naszych pleców, nie da nam odpowiedniej jasności i dodatkowo będą powstawały cienie jeszcze bardziej utrudniające nam korzystanie z łazienki. Montaż rzeczy w ścianach to ogóle bardzo dobry pomysł gdyż każdy z tak umieszczonych sanitariatów robi się mniejszy o kilka do nawet kilkudziesięciu procent. Szczególnie dużo można zyskać umieszczając w ścianie spłuczkę.
mista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2013, 14:08
Lokalizacja: Polska

Postautor: mista » 23 sie 2013, 17:03

dzony87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Lokalizacja: nie wiem

Postautor: dzony87 » 30 sie 2013, 10:13

W kwestii estetyki jest cała masa katalogów i aranżacji publikowanych w internecie. Zaglądajmy, przeglądajmy i jeszcze raz oglądajmy, a wtedy z pewnością unikniemy estetycznych bubli. Upewnijmy się, że materiały i artykuły, którymi chcemy wykończyć łazienkę są spełnieniem naszych marzeń i pozostaną nimi najlepiej przez kilka najbliższych lat. No i wygodniejsze w sprzątaniu i utrzymaniu w czystości jest armatura podwieszana.
Awatar użytkownika
mackk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2013, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mackk » 25 wrz 2013, 16:01

Największym problemem jest zwykle nieduża wielkość łazienki. No a zaaranżowanie takiej przestrzeni to nie lada wyzwanie. Ale da się - tutaj dowód - http://www.deconova.pl/urzadzanie-malej-lazienki.php. Polecam link, jeśli ktoś poszukuje inspiracji.
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postautor: Accerka » 30 lip 2015, 16:58

Jestem teraz na etapie remontu mieszkania, dlatego tematy oświetlenia czy urządzania i remontu nie sa mi obce. Przeczytałam teraz wiele artykułów i dochodzę do wniosku, że lampy ścienne będą teraz jednym z ciekawszych elementów dekoracji. Warto sprawdzić jakie sa obecnie dostępne wzory.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postautor: Manuela » 01 cze 2017, 10:19

Wiadomo, że praktyczność w łazience jest najważniejsza, zwłaszcza gdy tej przestrzeni ma się niewiele, wtedy też każdy centymetr jest warty na wagę złota
Revolution
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:35

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postautor: Revolution » 10 maja 2019, 08:52

U mnie największym problemem po kupnie "wyremontowanego" mieszkania od właściciela były prusaki... to był dramat. Na szczęście oprysk prusaków poszedł szybko no i daliśmy radę, ale przy tym rozważania gdzie ustawić wannę i jakie dać kafelki wydały nam się niczym. ;)
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postautor: koja » 14 cze 2019, 07:06

U mnie problem polegał na tym, że mam malutką łazienkę. Bałam się, że będzie okropnie ciasna jak wstawię wszystko to czego potrzebuję. Na szczęście na https://www.salamander.com.pl/ jest pomocny artykuł dla takich jak ja. Zastosowałam się do porad o wielkości płytek, doborze kolorów, nawet tak jak radzą postawiłam na dużo szkła i połysk. Wszystko pochowałam do szafek, zero zbędnych przedmiotów na wierzchu. I naprawdę łazienka zrobiła się przestronna, mimo że jest taka malutka.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postautor: monikabert90 » 06 lip 2019, 08:39

Jeśli jesteście właśnie w trakcie remontu i aranżacji Waszej łazienki, to polecam zajrzeć na stronę https://grupamo.pl/loft-tres-lazienka/. Znajdziecie tam bardzo ładne, proste, a jednocześnie stylowe i eleganckie baterie umywalkowe, które na pewno przypadną Wa do gustu i idealnie wpasują się do Waszej łazienki :)

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość