Podwójne umywalki.

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
dzony87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Lokalizacja: nie wiem

Podwójne umywalki.

Postautor: dzony87 » 02 kwie 2013, 15:54

Na jakie potrzeby zaczęto produkować podwójne umywalki ? Macie takie? Jakie maja plusy i czy w ogóle mają. Gdzie są dedykowane? Czy to tylko dekoracyjne zastosowanie.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: abrakadabra » 05 kwie 2013, 14:24

Nie posiadam takowej ale myślę, że to dobre rozwiązanie przy dużej rodzinie bądź chociażby małżeństwie bardzo dbających o swój wyglad ;) można wspólnie myć zęby np i sobie nie przeszkadzać- to duża oszczędność czasu niż czekać az jedna osoba skonczy i wyjdzie z lazienki ;)

A tak poważnie to jest to chyba w duzej mierze chwyt dizajnerski.
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 14 maja 2013, 13:32

Również uważam, że montując podwójne umywalki w domu rozwiązujemy problem mycia o jednej porze. A najbardziej takie umywalki sprawdzają się w firmach, hotelach czy restauracjach.
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 22 maja 2013, 14:04

ja chciałabym mieć taką umywalkę w domu, bo wtedy dwie osoby mogą w jednym czasie korzystać z łazienki co rano jest kwestią życia i śmierci :D

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość