Nowa łazienka

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Nowa łazienka

Postautor: abrakadabra » 21 lut 2013, 16:56

Nowa łazienka

Zmiana wyglądu łazienki wymaga bardzo dużego zaangażowania środków finansowych a efekty nie zawsze spełniają postawione przez nas oczekiwania. Zamiast w trakcie prac remontowych dopiero zastanawiać się nad efektem końcowym trzeba koniecznie wcześniej przygotować sobie choćby w zarysie projekt łazienki. W tym celu można skorzystać z pomocy profesjonalnego architekta wnętrz zlecając mu tego rodzaju usługę lub odwiedzić centrum budowlane, które w sprzedaży oferuje ceramikę sanitarną oraz płytki ceramiczne.

Współczesna oferta materiałów budowlanych oraz wykończeniowych jest tak bogata a przy tym urozmaicona, że każdy bez większego problemu wybierze idealnie dopasowaną do swoich potrzeb nie tylko polską bądź zagraniczną glazurę ale również nowoczesny model kabiny prysznicowej, wanny, bidetu, sedesu a nawet najwyższej jakości i bardzo funkcjonalną armaturę łazienkową W większości przypadków największe sklepy budowlane dla pokazania możliwości zastosowania dostępnego w ich sprzedaży asortymentu eksponują już gotowe i wykonane projekty łazienek.

Mając już gotowy pomysł na przyszłą aranżację nowoczesnej łazienki można rozpocząć jego realizację korzystając koniecznie z usług profesjonalnych firm remontowych z dużym doświadczeniem. Przed rozpoczęciem pracy warto jeszcze skonsultować się z fachowcem i przemyśleć, czy instalacja wodnokanalizacyjna nie wymaga koniecznej wymiany, żeby w ten sposób zaoszczędzić sobie nerwów i dodatkowych pieniędzy w przypadku podejrzenia o jej nieszczelność albo niedrożność.
Projekt remontowanej łazienki

Każdy z nas marzy o pięknej, nowoczesnej a przede wszystkim odpowiednio funkcjonalnej łazience. Jednak zanim przystąpimy do poważnych prac remontowych warto dobrze przemyśleć jej przyszłą aranżację. Nie zawsze jedynie wymiana płytek ceramicznych czy wstawienie nowej wanny poprawi funkcjonalność naszej łazienki. W większości przypadków konieczne jest wprowadzenie niewielkich poprawek budowlanych oraz hydraulicznych, żeby móc osiągnąć oczekiwany efekt.

Ponieważ tego rodzaju prace remontowe wymagają wiedzy i profesjonalizmu warto skorzystać z usług biur architektonicznych lub fachowców zajmujących się aranżacją wnętrz, którzy w swojej ofercie polecają nowoczesne łazienki projekty. Opierając się na najnowszych trendach aranżacyjnych, które obowiązują we współczesnych czasach oraz wykorzystując dostępne na rynku materiały budowlane bądź wykończeniowe bez problemu stworzą projekt wymarzonej łazienki, która spełni nie tylko nasze potrzeby ale również oczekiwania.

Innym sposobem na znalezienie aranżacji do remontowanej łazienki mogą okazać już gotowe projekty łazienek, jakie często znajdują się na wystawkach profesjonalnych sklepów budowlanych, oferujących w sprzedaży płytki ceramiczne, wanny, kabiny prysznicowe, sedesy a nawet armaturę łazienkową. Bazując na nich można indywidualnie odwzorować projekt nowoczesnej i funkcjonalnej łazienki, wykorzystując do jego realizacji polecany przez sklep asortyment. Niekiedy ciekawe pomysły aranżacyjne i interesujące rozwiązania podsuwają inwestorom zatrudniane firmy budowlane.

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/nowa-lazienka/">Nowa łazienka</a> - radziowi
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Postautor: pralka » 26 lut 2013, 09:04

Podczas ostatniego gruntownego remontu mieszkania zabrałam się również za łazienkę. Jest dosyć mała, więc starałam się jej niepotrzebnie nie zagracić i sprawić, żeby było w niej jednak trochę miejsca, a przynajmniej, żeby wydawała się odrobinę większa. Postawiłam na jasny kolor: biel i dodałam jej charakteru czarnymi dekorami. Do takiej czerni i bieli dorzuciłam fioletowe dodatki oraz duże lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie i jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Jest ładnie, nowocześnie i przyjemnie.
mucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 lut 2013, 15:02
Lokalizacja: lublin

Postautor: mucha » 07 cze 2013, 10:10

Ostatnio remontowałam łazienkę i ceramika do łazienki sprawiła mi najwiecej problemu. Nie jest łatwe zdecydować się na konkretną wannę, umywalkę, baterie czy kabinę prysznicową. Jaki kolor wybrać czy wc wiszące czy stojące?. Bateria chromowa czy może satynowa?. Ogólny zawrót głowy.
koralinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2015, 21:25

Re: Nowa łazienka

Postautor: koralinka » 20 lip 2015, 21:33

Ja też mam małą łazienkę ale ją optycznie powiększyłam, bo wybrałam do niej kolekcję Aruba z Ceramika Color: http://ilazienki.pl/plytki_ceramika_color_aruba,c_889 i pocieniowałam ściany: ściany długie są ciemniejsze, a krótkie jaśniejsze i to tworzy taki efekt tunelu:)
Awatar użytkownika
Barte55
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2015, 21:58

Re: Nowa łazienka

Postautor: Barte55 » 21 lip 2015, 02:28

W internecie jest tyle ciekawych inspiracji, że ja to bym sobie najchętniej zbudował z 8 łazienek :) Jeśli masz kasę, to sobie możesz termy zrobić w domu, a jak nie masz hajsu, to po taniości w Castoramie i też da się żyć.
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Re:

Postautor: piotrek21 » 26 lip 2015, 14:52

AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Nowa łazienka

Postautor: AntennaRZ » 27 lip 2015, 11:03

My już po remoncie. Robiliśmy w miarę swoich możliwości, ale łazienka przeszła najśmielsze nasze oczekiwania. Wg mnie największą rolę w łazience odegrały dodatki, typu świeczki, chodniki, eleganckie ręczniki. Świeczki kupowałam w supermarkecie, natomiast z chodnikami miałam problem, dobrze, że internet miałam pod ręką. Tam znalazłam sklep https://dywanwdomu.pl/katalog/prostokat,38_promocje,9_, i raz dwa miałam chodniki w domu. Jestem z nich zadowolona, ponieważ nie strzępią się i nie przylepiają do mokrych stóp. Polecam serdecznie.
SanKa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 13 sie 2015, 21:49

Re: Nowa łazienka

Postautor: SanKa » 13 sie 2015, 21:52

Nie zgodzę się, że koszty też muszą być jakieś kosmiczne. Przeważnie wiąże się to z tym, że ludzie decydują się na jakieś duże wydatki i potem tego żałują. Oszczędzić można na wszystkim od materiałów po fachowców rodzice znaleźli fachowac przez oferteo (http://www.oferteo.pl/zlece-remont-lazienki) i oszczędzili w porównaniu z pierwszą propozycją naprawdę nie małe pieniądze.
Awatar użytkownika
Lanni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2010, 14:36

Re: Nowa łazienka

Postautor: Lanni » 05 wrz 2015, 14:55

Macie rację dodatki są bardzo ważne i to one często dodają smaczku. Co do aranżacji, to marzy mi się prosta biała z dodatkowym kolorem np. niebieskim albo szara, w płytkach imitujących betonową ścianę i do tego dodatki pomarańczowe i żółte. Z płytek to podoba mi się np. kolekcja Loft jednak mniej już cena jak policzę ile metrów nam potrzeba. Do tego nowa armatura... no i idzie kaska.
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Nowa łazienka

Postautor: Accerka » 15 paź 2015, 15:14

Jak łazienka nowa to pewnie musisz jeszcze sporo przy niej robi. Masz w domu miernik wilgotności marki Peaktech? bo wydaje mi się, ze są najdokładniejsze a jak robi się łazienkę to takie mierniki są bardzo potrzebne. Chyba tutaj http://dmtrade.pl/index.html będziesz mógł je dostać w najbardziej przystępnej cenie.
majaa862
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:28

Re: Nowa łazienka

Postautor: majaa862 » 04 cze 2016, 13:43

W każdej łazience bardzo ważne są dodatki - nadają mu charakter. Powinny być estetyczne, eleganckie i spójne ze sobą, oraz z wnętrzem. Z niezbędnych dodatków warto wymienić chociażby dozowniki do mydła, np. takie http://www.blysk.net/produkty/dozowniki-do-myda,166, elektroniczne odświeżacze do powietrza, jakieś estetyczny, metalowy kosz, czy podajnik do papieru.
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

Re: Nowa łazienka

Postautor: Szulska » 08 lis 2016, 09:08

Moim zdaniem fantastycznie prezentuje się łazienka na poddaszu. Od kilku lat planuję zaadaptować poddasze sławnie w tym celu i chciałabym, żeby w przyszłym roku już mi się to udało.
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Nowa łazienka

Postautor: DorisAxline » 01 lut 2017, 11:34

Ja mam niestety małe mieszkanie w bloku i tym samym mam małą łazienkę. Dlatego nauczyłam się planować gospodarować przestrzenią w mieszkaniu. Gdy urządzaliśmy łazienkę to korzystałam z pomocy między innymi http://malewnetrza.pl/lazienka/. Wszystko musiało być poważnie przemyślane bo łazienka jest mała, a rzeczy do upchnięcia od groma. Naszczęscie wszystko się udało:)
Arturoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 22 lis 2016, 08:22

Re: Nowa łazienka

Postautor: Arturoo » 07 lut 2017, 10:26

Prawdziwe łazienkowe cuda da się zrobić przy użyciu szkła budowlanego, ten materiał ma w sobie to coś. Dla mnie R-K Glass z Dębicy wykonało kabinę i duże lustro, wygląda to perfekt, dla lepszego wyobrażenia link daję, w galerii znajdziecie moja łazienkę:http://www.rkglass.pl/konstrukcje-szklane
Kamael
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2017, 16:37

Re: Nowa łazienka

Postautor: Kamael » 07 lut 2017, 16:41

Do łazienki polecam designerskie dozowniki.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość