Jak udekorować wnętrze?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Kubalek3 » 11 sie 2017, 08:54

Wybrać jakieś fajne zasłony, firanki, poduszki i co tam Ci się podoba. Jeśli dobrze dopasujesz to wnętrze się udekoruje samo :) Ja wybrałam fajne tiulowe firany, a do tego pasujące zasłony w sklepie w Strzyżowie - Centrum Firan. Warto odwiedzić bo fajne ceny mają i naprawdę spory wybór. Dodatkowo mają też sklep internetowy, co jest pomocne dla osób z poza Podkarpacia: https://centrumfiran.pl
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 14:29

Raz w życiu skusiłam się na architekta wnętrz, był to jeden z moich lepszych pomysłów i decyzji, fachowiec perfekcyjnie wykorzystał małą przestrzeń w mieszkaniu, powiększył optycznie mieszkanie wykorzystując czary, które dla mnie były niepojęte. Wiem, że następnym razem jak będę robiła remont i będę chciała zmienić wystrój gdy ten już mi sie znudzi to zatrudnię ponownie dekoratora wnętrz.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:26

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Ola78 » 13 sie 2017, 20:42

Jak nie wiesz jaj udekorować wnętrza to poszukaj inspiracji w internecie bo jest tego mnóstwo i nie musisz się ograniczać a powinnaś szukać inspiracji niemal z całego świata. Wiadomo w każdym zakątku architektura jest inna ale któraś może idealnie dopasować do twojego stylu i rozwiązanie masz gotowe :) Zobacz sobie może taki portal Sztuka Architektury i tam powinieneś znaleźć wiele fajnych pomysłów.
maq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 17 lis 2016, 14:04

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: maq » 24 sie 2017, 14:41

A może coś w takim stylu https://pracownia-sznurka.pl/, poduszki, narzuty wykonane z sznurka bawełnianego to świetny dodatek do wnętrza. Można je dobierać kolorystycznie i eksperymentować z wzorami. Takie dodatki niesamowicie ocieplają wnętrze, dodają charakteru. No i taka narzuta z grubego sznurka też pięknie się prezentuje.
Karolina_karolina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 06 lip 2017, 11:32

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Karolina_karolina » 25 sie 2017, 15:08

Zaczerpnij inspiracji z internetu. Jest dużo stron gdzie firmy i nie tylko wstawiają zdjęcia aranżacyjne pomieszczeń, dzięki czemu można się bardzo zainspirować. Przykładowe portale to homebook, zszywka czy homify. Ja na tych stronach szukam aranżacji sklepów, żeby łatwiej było mi później kupić coś co mi się spodobało. Na przykład na jednym zdjęciu bardzo spodobała mi się lampa ze sklepu mlamp, dzięki aranżacji wiedziałam że będzie pasować do mojego salonu. Można też tak robić z meblami i innymi dodatkami, na prawdę polecam :)
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: szyna » 29 sie 2017, 08:21

A kto powiedział, że dekoracje nie mogą również pełnić konkretnej funkcji? Tak jest na przykład z https://artigiano.pl/15-podstawki-pod-kolumny-glosniki , podstawkami, które nie tylko stabilizują głośniki, są doskonałej jakości, ale też wyglądają cudownie.
Stanislawa5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2017, 17:42

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Stanislawa5 » 01 wrz 2017, 02:01

Ja sama nie zabierałabym się na urządzanie domu, bo kompletnie nie mam wyczucia stylu. Lepiej czasami oddać sprawy w ręce specjalistów, niż później mieszkać w graciarni z czerwonymi ścianami i dodatkami, które do niczego nie pasują. Jak jesteście z Warszawy czy okolic, mogę polecić http://perfectspace.pl/ mają usługi kompleksowe, także nie tylko urządzają, ale również mogą pomóc wykończyć mieszkanie czy dom.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Arkadiusz1 » 04 wrz 2017, 11:20

Przede wszystkim według Waszego gustu. Pamiętajcie, że to Wy będziecie tam mieszkać, więc musicie wszystko dobrać według Waszego gustu. W https://www.filo-shop.pl/kategoria-prod ... szki-sowki macie fajne poduszki, które powinny sprawdzić się idealnie, jeśli macie w domu małe dzieci.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: KrzakMiachał » 07 wrz 2017, 11:41

Jedne z najlepszych drzwi wejściowychjakie kiedykolwiek widziałem miałem u siebie w szkole. Nasz szkolny budynek miał już ponad 100lat i drzwi były autentycznie antykiem, ogromne drewniane drzwi z ciężkimi mosiężnymi klamkami, bogato zdobione. Robią wrażenie, dlatego jak kiedyś może będzie mnie stać na dom to też sobie takie zamontuje.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 14:01

Natknąłem się na tę stronę. Takie drzwi mogą być przyjemnym dodatkiem do wnętrza. Nie odrzucają swoim wyglądem, wręcz przeciwnie - mogą sprawić, że nasz dom będzie przytulniejszy i miły dla oka.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 12:46

Ładnym uzupełnieniem wnętrza są też drzwi drewniane, dodają uroku i stylu. Jednak takie trzeba konserwować. Nie jest to jakiś drogi interes, więc chyba warto poświęcić pare złotych i czas.
plaster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:35

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: plaster » 25 wrz 2017, 13:42

Bardzo ciekawą dekoracją wnętrza (na którą sam się zdecydowałem) jest malarstwo ścienne. Zamówiłem ekipę z http://namalujmy.pl/ i wykonali dobrą robotę. Zleciłem namalowanie dwóch obrazów na ścianie i wyszło świetnie. Pierwszy obraz to przyroda, a drugi to cała nasza rodzinka. Polecam każdemu takie rozwiązanie, zyskuje ono coraz bardziej na popularności ;)
wojciech443
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2017, 14:09

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: wojciech443 » 25 wrz 2017, 14:11

to zawsze ejst bardzo trudne

_____________________
Zegarki Tissot
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: AinEingarp » 25 wrz 2017, 14:12

Mi się podobają drewniane dekoracje. Wyglądają stylowo i przytulnie.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: dyskutantka » 26 wrz 2017, 13:32

Każde wnętrze dekorujemy wyłącznie i tylko dla siebie,nikt nie powinien niczego nikomu dyktować,ponieważ każdy ma inny gust,a po drugie - jak już wcześniej wspomniałam - to my mieszkamy w tymże miejscu i nikt za nas dekorować niczego nie powinien. Kropka.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość