Jak udekorować wnętrze?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Jak udekorować wnętrze?

Postautor: abrakadabra » 04 lut 2013, 22:21

Jak udekorować wnętrze?

Aranżacja pomieszczeń mieszkalnych to dla wielu osób niezwykła pasja, której poświęcają mnóstwo czasu i zaangażowania. Osoby ze zmysłem artystycznym i sporą dawką kreatywności bardzo często łączą swoją pasje z pracą wykonując zawód projektanta i dekoratora wnętrz. Inspiracje można czerpać różnych źródeł, jednak najczęściej to zdolności i umiejętności decydują o tym, że konkretna aranżacja jest realizowana w taki a nie inny sposób.



[img]http://www.webshock.com.pl/wp-content/uploads/2013/02/aranżacja-wnętrza.jpg[/img]

Kiedy nie mamy wystarczającej ilości czasu, żeby urządzić mieszkalne pomieszczenia, a marzą się wyjątkowe aranżacje warto skontaktować się z profesjonalistą, który wykona wszelkie czynności dokładnie tak jak tego oczekujemy. Warto w tym celu prześledzić wpisy na forach branżowych na których użytkownicy polecają konkretnych projektantów i dekoratorów wnętrz, którzy w 100% wykonują swoją pracę. A być może wśród znajomych są osoby zajmujące się tworzeniem niezwykłych aranżacji. Niewątpliwie ważnym kryterium przy podjęciu współpracy są nie tylko dotychczasowe opinie ze strony zadowolonych zleceniodawców, ale przede wszystkim bogate i interesujące portfolio, którym może pochwalić się projektant.

Kiedy już uda się ustalić dogodny termin spotkania, nie wahajmy się zadawać pytać i dokładnie przedstawiać koncepcję, jakiej oczekujemy. Wówczas kiedy zaprezentujemy swoją wizję, ale i pomysły dekorator wnętrz może podjąć określone kroki, żeby móc zacząć realizację zlecenia. Oczywiście pod warunkiem, że wspólne konsultacje przebiegły w życzliwej atmosferze, a my sami jesteśmy w stanie zaufać projektantowi, który podejmie się wykonania pracy, której wymagamy.

Idealne połączenia barw i dodatków sprawią, że każde wnętrze zyska niepowtarzany klimat, który sprawi, że czas w nim spędzany będzie należał do przyjemnych, a my sami będziemy mogli się dobrze relaksować (dotyczy to głównie sypialni jak i salonu). Miłośnicy przyrody zapewne postawią warunek, żeby na ścianach w ich ulubionym wnętrzu mają wisieć zdjęcia ptaków. Obrazki na ścianę są popularnym dodatkiem wykorzystywanym przy aranżacji wnętrz, jednak nie należy przesadzać z ich ilością. Sugestie ze strony dekoratora nie powinny zostać zbagatelizowane, jeżeli zleceniodawcy zależy na tym, aby osiągnąć zamierzony cel w postaci pięknego wnętrza. Własne zdjęcia na ścianę przywołujące miłe wspomnienia i powieszone w stylowo dobranych ramkach będą prezentowały się efektownie. Koszt usługi w zakresie projektowania i dekoracji wnętrz są zazwyczaj indywidualnie uzgadnianie i czasami przy niewielkim nakładzie środków finansowych można stworzyć robiący wrażenie rezultat.

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/jak-udekorowac-wnetrze/">Jak udekorować wnętrze?</a> - mon

autor: mon
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 05 lut 2013, 11:50

ja mam akurat takie szczęście, że mam w architekta w rodzinie i liczę na to, ze jak kupie sobie mieszkanie to zaprojektuje mi coś fajnego i pomoże w wyborze osób do wykonania ;)
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Postautor: pralka » 18 lut 2013, 11:34

Szczęściara! :) Ja dekorowałam wszystko sama. Zresztą nie doprowadziłam jeszcze wszystkiego do końca, wciąż nad tym pracuję. Myślę, że na razie wychodzi mi to całkiem ładnie. Gdybym miałam więcej pieniędzy może i zamówiłabym sobie dekoratora wnętrz, póki co, niech będzie tak jak jest :). Słyszałam, że niektórzy zatrudniają teraz także specjalistów do aranżacji pokoju dla dziecka. Taką opcję udostępniają nawet agencje opiekunek, ale to jest akurat dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Dziecięcy pokój powinien być przede wszystkim bezpieczny i nie zawsze wpadniemy na takie rozwiązania, które dla ekspertów są oczywiste.
szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 19 lut 2013, 10:38

lolipop123- ale Ci fajnie!:D

Interesuję się aranżacją wnętrz hobbistycznie. Oglądam różnego rodzaju programy designerskie i dt. architektury wnętrz w TV i czytam magazyny:) Na własną rękę wyszukuję ciekawych dodatków w sieciówkach, portalach z ogłoszeniami i sklepach vintage.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: abrakadabra » 19 lut 2013, 13:52

Architekt wnętrz w najbliższej rodzinie to prawdziwy skarb. I ja czasami hobbystycznie bawię się w urządzanie wnętrz- kiedyś nawet miałam taki pomysł aby zainwestować w rozwój osobisty i zając się tym zawodowo ale życie często weryfikuje nasze pomysły :D
Metaliga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 13 mar 2012, 09:41
Lokalizacja: Silesia

Postautor: Metaliga » 21 lut 2013, 15:13

Przyzna, ze też miałam takie plany - architekt wnętrz to jedne z moich wymarzonych zawodów, no ale przeciez jeszcze sporo przede mną :)
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Postautor: pralka » 26 lut 2013, 08:49

Do tego niestety trzeba mieć zmysł artystyczny, którego mi chyba jednak brakuje, ale taki zawód brzmi jak świetna zabawa :)
szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 28 lut 2013, 10:49

Maniak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 03 mar 2013, 13:33
Lokalizacja: z nikąd

Postautor: Maniak » 03 mar 2013, 14:17

najlepiej tak aby się dobrze w nim czuć
rejczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 04 lut 2013, 08:55
Lokalizacja: dolny śląsk

Postautor: rejczel » 23 mar 2013, 12:43

lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 26 mar 2013, 12:31

Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Postautor: innocent » 31 mar 2013, 17:17

Ja kupuję tanie meble z drewna litego , najczęściej ze sosny, bo jest wystarczająco blada i tania. Następnie samodzielnie ozdabiam fronty, zarówno maluję jak i wykorzystuję inne materiały. Efekt znakomity, a finansowo bardzo korzystnie wychodzę :)
Looki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2013, 10:42
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Looki » 12 kwie 2013, 11:22

Też jestem zdania, że urządzamy sami, tak jak nam się podoba. Warto podpatrzeć różne projekty i aranżacje, i samemu wybrać.
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 23 kwie 2013, 11:44

to odważna jesteś trzeba przyznać :)
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Accerka » 26 sie 2015, 11:28

Bardzo fajnym pomysłem sa lampy do pokoju dziecięcego. Decydując sie na zakup takich rzeczy trzeba pamiętać o tym,by były praktyczne a mam wrażnie, że te właśnie takie są. Z resztą zawsze możesz wziąc to tylko pod uwagę.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość