Jak udekorować wnętrze?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
Lanni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2010, 14:36

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Lanni » 05 wrz 2015, 15:00

A podobają się wam wnętrza, gdzie czy ściany czy dodatki a czasem i meble wykonane są z betonu architektonicznego? Płyty ścienne są coraz modniejsze, a widzę że nawet jak kogoś nie stać to wykorzystują albo płytki albo imitacje betonu.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: kaska2909 » 27 wrz 2015, 11:23

Ja wiele fajnych produktów dla domu znajduje na: https://www.versanis.pl , podobają mi się i są w dobrej cenie. Do tego wszystkiego pasują do każdego wnętrza jakie by ono tylko nie było. Zawsze na czas wysyłka i towar dowieziony w całości.
olenka27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:55

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: olenka27 » 01 paź 2015, 19:21

Ja nie mam zmysłu artystycznego i dlatego jak urzadzalam swoje mieszkanko to korzystałam z usług biura projektowego http://370studio.pl super ludzie z pasja i naprawdę warto polecić.. mieszkanko mam cudowne :)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: AinEingarp » 05 paź 2015, 11:22

Mi się bardzo podoba cegła biała we wnętrzach. Widziałam nawet w programie Dorota Was urządzi, że nie potrzeby do tego kupować prawdziwej cegły, tylko są takie z gipsu, które doskonale ją imitują.
Gabarts
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2015, 09:03

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Gabarts » 07 paź 2015, 09:04

Warto szkłem dekorować wnętrze dobrze się komponuje ze wszystkim a do tego łatwo się je sprząta zwłaszcza w biurze warto mieć dużo szklanych elementów.
____________
Polecam - sprzątanie biur warszawa
Awatar użytkownika
Lanni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2010, 14:36

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Lanni » 06 lis 2015, 19:04

No i właśnie o tym mówię, kręci mnie ten minimalistyczny surowy styl. Chyba teraz bardzo popularny w niektórych kręgach. Kilka przykładów wykorzystania betonu znajdziecie tu.
Ekspert Sztukaterii WMB
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2015, 10:03

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Ekspert Sztukaterii WMB » 10 lis 2015, 20:25

A co powiecie na zastosowanie elementów sztukaterii jako dekoracji ? Powraca do trendów i wcale nie musi być stosowana wyłącznie w klasycznym i eleganckim wnętrzu, co z resztą pokazują poniższe przykłady. Panele 3D, czy listwy ścienne to na pewno oryginalne rozwiązanie. Do tego możliwość ich malowania ułatwia dopasowanie do całej kolorystyki. Co myślicie o takim rozwiązaniu ? :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Arkadiusz1 » 21 lis 2015, 16:27

A słyszeliście o czymś takim jak naklejki ścienne? Ostatnio przeczytałem artykuł http://www.klientki.pl/p/Jaka-fototapeta-do-pokoju-dziecka-11245 i zrobił on na mnie duże wrażenie. Jestem ciekawy, co Wy o tym sądzicie?
chrzastka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 01 lis 2015, 01:07

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: chrzastka » 26 lis 2015, 15:13

Aranżacja wnętrza jest bardzo istotnym elementem który w późniejszym czasie znacząco wpływa na nasze samopoczucie i ogólny komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Ostatnio mieliśmy w domu remont pokoju brata i rodzice nie do końca wiedzieli jak go urządzić. Ktoś ze znajomych polecił nam artykuł http://www.kreatywna.pl/styl-zycia/dom/mlodosc-rzadzi-sie-swoimi-prawami-czyli-remontujemy-pokoj-nastolatka/ z którego korzystaliśmy przy "projektowaniu" wnętrza jego pokoju :)
karakan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2015, 20:27

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: karakan » 26 lis 2015, 20:32

Ktoś wyżej pisał o betonie dekoracyjnym. Ja jestem strasznie nakręcony na to ale nie bardzo mogę u siebie w mieście znaleźć ekipę od tego. Taki beton może super wyglądać jeśli ktoś chciałby się elegancko urządzić w stylu minimalistycznym, a'la loft :). Ciekawe przykłady można zobaczyć tutaj:
beton-dekoracyjny
Awatar użytkownika
cheese
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2015, 14:45

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: cheese » 26 lis 2015, 21:35

łaał jaki opis :) ciekawe pomysły przyznaje
Awatar użytkownika
eowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2015, 10:16

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: eowa » 27 lis 2015, 11:40

Beton dekoracyjny odradzam. Lepiej jakieś ciepłe kolory
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: jenny1 » 20 sty 2016, 10:19

W internecie to problem znaleźć jakieś ciekawe pomysły na aranżację wnętrz. Moja przyjaciółka kilka dni temu przeglądała oferty łóżeczek dziecięcych na atbmeble.pl dla swojego nienarodzonego jeszcze dziecka i bardzo spodobała jej się taka aranżacja pokoiku:

Obrazek
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: trylogia » 20 sty 2016, 10:53

Nie dziwię się - bardzo ładne te mebelki. Posłużą na lata. A jak pomalowany będzie pokój? Moim zdaniem dla dziewczynki idealna będzie aranżacja na różowo. Jak sądzicie? Wbrew pozorom wcale nie musi to być cukierkowo.
martyna36
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2016, 16:21

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: martyna36 » 26 sty 2016, 16:39

Czasem wnętrze można odmienić małym kosztem i szybko. Przykładowo, kolorowe poszewki na kanapowe poduszki, niebanalne podkładki na stole, niebanalny obraz czy dekoracja ścienna, bibeloty (jeśli ktoś lubi się nimi otaczać. Czasem zmiana koloru ściany - całkowicie odmienia dane wnętrze;)

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość