Koloru do pokoju młodzieżowego

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
zaton
Forumowicz
Forumowicz

Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: zaton » 28 lis 2017, 14:36

Jakie polecacie połączenie kolorów do pokoju młodzieżowego ? Będę miała niedługo pokój robiony i nie wiem jaki mogłoby być połączenie kolorów ścian. W pokoju raczej będę miała białe meble i chce aby był przytulny, taki wieloma poduszkami, zdjęciami, świeczkami. Żeby tez mi się tak szybko ten kolor nie znudził. Polecacie coś ?

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Koloru do pokoju młodzieżowego

Postautor: miracle » 29 lis 2017, 12:51

Może szarości z fioletem?
Ekspert_Dekoral
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ekspert_Dekoral » 06 gru 2017, 13:57

Białe meble są na tyle uniwersalne, że doskonale prezentują się w niemal każdym połączniu kolorystycznym. ;) Masz szerokie pole do popisu :) W wyborze kolorów kieruj się upodobaniami, podążaj za kobiecą intuicją! Ja natomiast przygotowałam dla Ciebie kilka propozycji. Dobrym rozwiązaniem będą tutaj: szarości, biele, delikatne fiolety, róże, czy niebieskości. Unikaj bardzo intensywnych barw – mają to do siebie, że mogą się szybko znudzić. A tego chcemy uniknąć. :) Jest na to sposób! Możesz pomalować ściany na nie jeden ale dwa kolory tj. skontrastuj delikatną barwą z wyrazistą. Takim zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń i nadasz jej ciekawego charakteru. W Twoim przypadku idealnie sprawdzą się: batystowy fiolet/natchnienie, aksamitny burgund/naturalna bawełna, intuicja/ perłowa organza, atłasowy grafit/ bezmiar przestrzeni. Całość utrzymałabym w lekkim i minimalistycznym stylu. Dorzuć kilka poduszek, świeczki i może jakiś mięsisty dywan – będzie przytulnie i romantycznie ;) Dodatki czasem potrafią zdziałać cuda. :) Przykryj łóżko narzutą o ciekawym, jasnym deseniu (mogą być to kwiaty czy geometryczne wzory, ważne jednak, żeby odcienie były delikatne.) Powodzenia!
Hiacynta
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Hiacynta » 07 gru 2017, 14:08

Jeśli chodzi o jednolite kolorystycznie ściany do mebli białych, to może szarość. Chociaż mi bardziej podobałby się w zestawie z białymi meblami jakiś wzór z intensywnie zaznaczonymi konturami, coś w ten deseń
Obrazek

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”