Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
martyna36
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2016, 16:21

Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: martyna36 » 02 lut 2016, 20:25

Witam, nie znalazłam odpowiednio pasującego wątku, więc zakładam nowy. Z uwagi na to, iż planuję remont pokoju (który będzie i sypialnią i pokojem dziennym zarazem, zastanawiam się nad kupnem niewielkiego narożnika z funkcją spania. Teraz stoi tam łóżko. Reszta mebli zostaje po staremu. I teraz moje pytanie - na co zwracać uwagę, kupując taki narożnik, i czy w ogóle warto? Pomijam kwestę kolorystyki - chodzi mi raczej o wygodę rozkładania i spania na takim meblu. będę wdzięczna za wszelkie merytoryczne podpowiedzi. Zależy mi zwłaszcza na takich, co takowy mebel faktycznie użytkują. Bo wiadomo, że jeśli coś się komuś podoba, to mi już nie musi - i na odwrót. Pozdrawiam :)
amii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:08

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: amii » 03 lut 2016, 10:34

http://www.allemeble.com/Produkt/Naroznik-mateo-24580
korzystając z Twojego linka znalazłam coś bardzo przybliżonego do mojego narożnika :) jako iż z narzeczonym mamy 2 pokojowe mieszkanie, w jednym mamy łóżko, a w drugim narożnik. zawsze to dobrze, bo jak jest jakaś sprzeczka, to idę spać na "kanapę" i jak ktoś z rodziny przyjeżdża. muszę Ci powiedzieć, że ten mój narożnik jest wygodniejszy niż łóżko w sypialni :D więc możesz spokojnie zakupić narożnik zamiast łóżka ;) polecam ;)
martyna36
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2016, 16:21

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: martyna36 » 09 lut 2016, 19:39

Dzięki za opinię:). Trochę się bałam narożnika, pamiętając "doświadczenia" brata w tym zakresie. Mebel takowy (nie będę podawała producenta, bo nie mam pojęcia, co to za firma była) - po pięciu latach spania, nadaje się już tylko do siedzenia. Spanie na nim to już takie nie bardzo komfortowe jest. Uleżał się? w każdym razie będę musiała wziąć się za temat, bo to trochę lipa - sadzać gości na łóżku :)
Marko33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 20 gru 2015, 14:59

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: Marko33 » 26 lip 2016, 19:02

Ja polecam poszukać w sieci, tam na pewno znajdziesz narożnik, jakiego szukasz, chociażby dlatego , że różnych stron meblowych jest cała masa, więc ze znalezieniem rozmiaru nie powinno być żadnego problemu.
Kropeczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 sie 2016, 07:19

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: Kropeczka » 20 sie 2016, 07:31

Narożnik super wygodna sprawa! Ale przy wyborze tego typu mebli równie ważny jest wybór odpowiedniego obicia, ja zwracałam uwage żeby to był taki materiał który łatwo się czyści i udało się znaleźć idealny z Fargotexu i wybrałam fajny fuksjowy kolor z linii Magic Home tu coś więcej o tych materiałach https://www.youtube.com/watch?v=ot5c1DTd6cc
sulwisia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 27 wrz 2016, 19:42

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: sulwisia » 27 wrz 2016, 19:50

Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: Kubalek3 » 19 kwie 2017, 14:11

Do pokoju syna potrzebowałem właśnie czegoś niewielkiego i wbrew pozorom nie tak łatwo coś takiego jest znaleźć, trochę się najeździłem po sklepach meblowych, ale udało się w końcu znaleźć taki w meblo dom II na Armii Krajowej 24 w Rzeszowie: https://meble-do.pl
bazyliszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:14

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: bazyliszek » 25 kwie 2017, 13:18

Nam udało sie kupić fany i zgrabny narożnik w Meble Hot i nawet nie było żadnego problemu ze zmianą tapicerki. Super wygodny i te ogromne poduchy, aż chce sie siąść i odpocząć. Możesz sobie zerknąć, może i Tobie się coś spodoba, a i trochę taniej mają niż w normalnych salonach.
Sebastian1578
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut 2016, 08:42

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: Sebastian1578 » 12 maja 2017, 08:46

Narożniki to fana rzecz. Ja ostatnio kupiłem sobie taki dość komfortowy, z funkcją spania, skórzany itd... Natrafiłem akurat na promocję w salonie Meblejana.pl http://www.meblejana.pl/category/narozniki. Miła obsługa, szybka dostawa i wysoka jakość. Tyle mogę powiedzieć. Jestem bardzo zadowolony. Jak planujecie zakup narożnika, to możecie sobie pooglądać ich modele. Może akurat coś wpadnie w oko :D
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: bella91 » 22 lis 2019, 00:20

Ja mam narożnik w sypialni i szczerze mówiąc mam go dość. Zaczęłam się zastanawiać nad sprzedaniem go i zamówieniem nowego łóżka z https://www.urokdrewna.pl/lozka Oferta tego sklepu bardzo mi się podoba. Mają łóżka i inne meble sypialniane z drewna litego.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: kumpel » 13 paź 2020, 19:16

Moim zdaniem warto poszukać narożnika w sklepach internetowych. Często bywa tak, że ceny są zdecydowanie niższe niż w sklepie stacjonarnym. Jeśli chodzi o wybór to z pewnością jest on ogromny zarówno jeśli chodzi o wymiary, fason czy materiał z jakiego jest wykonany. Taki internetowy sklep meblowy to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie. Znajdziesz ten, który odpowiada Ci najbardziej i zamówisz z dostawą pod sam dom.
Kris94
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 09 mar 2020, 13:52

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: Kris94 » 15 paź 2020, 11:10

Całkiem niedawno wraz z żoną robiliśmy przemeblowanie naszego salonu. Dużą obniżkę cen wyhaczyliśmy na YourHomeStory. Ja, jako facet patrzę głównie na wytrzymałość i funkcjonalność mebli. Żona z kolei na to jak wyglądają :) Ze swojej strony mogę napisać, że jestem bardzo zadowolony z jakości, jaką prezentują meble przez nas zakupione. Na pewno przy kolejnym remoncie, zajrzę ponownie do tego sklepu, w poszukiwaniu nowych mebli. Mogę tylko szczerze polecić ;)
ntreutel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 15:19
Lokalizacja: Poznań

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: ntreutel » 18 lis 2020, 15:22

Każdy zakup mebla powinniśmy poprzedzić dokładnym wymierzeniem przestrzeni, którą dysponujemy. Zazwyczaj narożnik powinno ustawić się w rogu pokoju lub też na środku, aby odpowiednio zaaranżować funkcjonalne wnętrze.

________________________________________
Narożnik do salonu
Areek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2019, 10:46

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: Areek » 19 lis 2020, 11:04

Moim zdaniem narożnik do świetna sprawa, zwłaszcza do pomieszczeń które pełnić mają wiele funkcji. Małe narożniki https://alvako.pl/narozniki-male-do-250-cm-c-1_47.html są nie tylko bardzo funkcjonalne ale i komfortowe w użytkowaniu. Modele z szerokimi podłokietnikami są dużo wygodniejsze, jednak zajmują nieco więcej miejsca. Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu przestrzeni, możesz zrezygnować z podłokietników, albo wybrać nowoczesne modele mudułowe z dostawianą pufą.
marek01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 20 lis 2019, 11:01

Re: Niewielki narożnik do pokoju - jak wybrać?

Postautor: marek01 » 05 lut 2021, 11:25

W kwestii narożników naprawdę szeroki wybór tych mebli w dobrych cenach można znaleźć tutaj https://eltap.pl/oferta/Narozniki/10.html mają bardzo ciekawe produkty, bez względu czy szukasz niewielkiego, czy takiego, na którym będziesz chciał pomieścić wszystkich gości warto zaglądnąć na tą stronę, a z pewnością wybierzesz coś dla siebie z ich bogatej oferty.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość