Którą fototapetę kupić ?

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
miki789
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 08 sty 2018, 15:56

Którą fototapetę kupić ?

Postautor: miki789 » 17 cze 2019, 15:31

Cześć ;-) Chcę pierwszy raz w życiu zainwestować w fototapetę i waham się między tą fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-usa-nowy-jork-czarno-bialy a tą fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-most-aleksandra-iii-paryz-ii, co będzie lepiej wg Was wyglądać na ścianie?
marek3333
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 03 sie 2017, 15:52

Re: Którą fototapetę kupić ?

Postautor: marek3333 » 25 cze 2019, 15:04

Powiem szczerze że niektóre fototapety są naprawdę odważne jeśli chodzi o design. Na taką bym się do salonu chyba nie zdecydował -fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-symbol-wolnosci. Trochę zbyt popkulturowa jak dla mnie ale wiadomo że każdy ma inny gust. Za to znalazłem całą masę innych naprawdę fajnych które mi się podobają.
Awatar użytkownika
MarysiaGarx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2019, 00:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Którą fototapetę kupić ?

Postautor: MarysiaGarx » 09 lip 2019, 00:40

Ja mam taki sklepe z fototapetami https://skycolor24.pl/fototapeta-103-sypialnia.html

Kupiłam tam fototapety do sypialni i pięknie wyszło, więc jeśli ktoś rozważa, to polecam. Ogromny wybór i świetna jakość.
Lara1978
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 23:46

Re: Którą fototapetę kupić ?

Postautor: Lara1978 » 10 lip 2019, 22:04

Też zastanawiam się nad wyborem fajnej fototapety do przedpokoju i salonu. Po przejrzeniu mnóstwa róznych wariantów najbardziej o dziwo spodobały mi się fototapety z Warszawą. Wyglądają naprawdę ładnie i przedstawiają tak dobrze mi znane miejsca w zupełnie innej odsłonie. Nie sądziłam, że to właśnie Warszawa na ścianie skradnie moje serce :)
fixar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2019, 10:33

Re: Którą fototapetę kupić ?

Postautor: fixar » 12 lip 2019, 11:31

Obie fototapety prezentują się bardzo dobrze :) Chociaż Nowy Jork to chyba najczęściej wybierany motyw na fototapetę. Może lepiej postawić na coś bardziej oryginalnego? To oczywiście luźna sugestia, bo każdy ma swój gust :)
Oprócz wzoru fototapety istotny jest też jej materiał. Przykładowo fototapeta flizelinowa sprawdzi się w przypadku sypialni, salonu, pokoju dziecięcego lub przedpokoju, a także w przypadku bardziej stonowanych nadruków. Z kolei fototapeta laminowana nada się do łazienki lub kuchni, ponieważ posiada ochronną warstwę laminatu, dzięki czemu łatwo usunąć wszelkie zabrudzenia bez uszkadzania nadruku. Warto mieć to na uwadze, stojąc przed kupnem fototapety :)
Jeśli chodzi o motyw, najlepiej kierować się własnymi upodobaniami i aranżacją wnętrza. Wystarczy przejrzeć parę inspiracji lub szukać na podstawie konkretnego motywu.
Poniżej parę naszych inspiracji:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość