Inteligentny Dom

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
major1123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 09:27

Inteligentny Dom

Postautor: major1123 » 18 mar 2019, 09:32

Witam,otóż poszukuję firmy,którą moglby mi ktoś polecić, zajmującą się tzw. aranżacją inteligentnego domu oprócz https://ie24-servis.pl/,tej firmy nie znalazłem nic interesującego mógłby mi ktoś coś polecić?
Elsa87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2019, 14:51

Re: Inteligentny Dom

Postautor: Elsa87 » 08 maja 2019, 11:19

Czy bramy garażowe Poznań też się wliczają w inteligentny dom? W sensie też się mogą automatycznie zamykać i otwierać? Jestem kompletnie zielona, dlatego pytam.
SkyNet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2019, 11:02

Re: Inteligentny Dom

Postautor: SkyNet » 03 lip 2019, 11:09

Całkowicie się zgadzamy, że wybór urządzeń do inteligentnego domu jest obecnie całkiem spory na rynku, jednak nie zawsze najwyższej jakości. Dlatego warto wiedzieć, które marki oferują porządne produkty warte kupna. Klienci często chwalą urządzenia marki Netatmo. Znajdziecie rozwiązania z ich oferty również w naszym sklepie na https://www.skynet.pl/category/inteligentny-dom Zapraszamy do zakupów!
Awatar użytkownika
Atlantic Polska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 03 kwie 2017, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inteligentny Dom

Postautor: Atlantic Polska » 08 lip 2019, 17:39

Jeśli chodzi o grzejniki, warto wybrać modele, którymi można sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Niektórej z nich posiadają także czujniki, dzięki którym obniżają temperaturę, gdy nie ma nikogo w domu, jest noc lub podczas wietrzenia.

Obrazek
marcinexx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2019, 10:37

Re: Inteligentny Dom

Postautor: marcinexx » 09 lip 2019, 14:50

Jak myślisz o inteligentnym domu, to warto zwrócić uwagę na rozwiązania, które zapewnią nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo. Bardzo fajną opcją są na przykład inteligentne okna aluminiowe połączone z systemem czujników, które zamykają i otwierają się w zależności od pogody. Takie rozwiązania oferują producenci okien Schuco, np. R&M Alufasady z Jędrzejowa czy Alu-Plus z Gdańska.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość