Energooszczędny dom od dewelopera?

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

Energooszczędny dom od dewelopera?

Postautor: Walentyna » 27 sie 2018, 14:40

Co o tym myślicie?
Czy taka oferta spotkałaby się z waszym zainteresowaniem?
Tutaj https://www.hogerdom.pl/oferta-dla-dewe ... w-r27.html widziałam, jak powstają takie gotowe domy bez działki.
Zauważyłam, że nawet w naszej okolicy powstają już takie chatki.
Myślicie, że to opcja, którą warto wziąć pod uwagę?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Energooszczędny dom od dewelopera?

Postautor: monikabert90 » 13 mar 2019, 08:05

My również chcemy z mężem postawić taki energooszczędny dom, ale będziemy sami go budowali. Jedynie projekt najprawdopodobniej kupimy gotowy. Widzieliśmy, że bardzo fajne, gotowe projekty domów energooszczędnych ma na przykład MGProjekt Pracownia Architektoniczna. Co więcej, ich ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jak sądzicie, opłaca się u nich taki projekt zamówić?
roser
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:44

Re: Energooszczędny dom od dewelopera?

Postautor: roser » 15 mar 2019, 11:12

Jeżeli zależy ci na dobrym i energooszczędnym domu to warto jest również wybrać odpowiedniego dostawcę prądu, dzięki temu unikniesz naprawdę wysokich rachunków. Zdziwiłbyś się jak energia elektryczna cena może się różnić i jak duży może mieć to wpływ na stan twojego budżetu miesięcznego. Polecam w takim razie dowiedzieć się więcej o tym
mimi01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:42

Re: Energooszczędny dom od dewelopera?

Postautor: mimi01 » 20 mar 2019, 19:03

Bardzo fajna alternatywa, naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem! :) ja swój dom urządzałam sama i wybierałam wszystko to, co jest mi potrzebne i nic więcej. Ale nie mogłam powstrzymać się jak zobaczyłam suszarka do bielizny elektryczna musiałam to mieć! :D :D

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość