Jaki ekogroszek będzie najlepszy?

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Zibos
Forumowicz
Forumowicz

Jaki ekogroszek będzie najlepszy?

Postautor: Zibos » 13 kwie 2018, 15:25

Czy można ocenić jakość ekogroszku po wyglądzie? Czytając różne poradniki w tym zakresie chyba najwięcej praktycznych porad widziałem tu http://blog.gielda-paliw.com/najlepszy-ekogroszek/ Jeśli macie własne sugestie/porady jak wybrać dobrej jakości ekogroszek bez przepłacania to proszę o wskazówki. Oczywiście mile widziane są namiary na dobrych sprzedawców ekogroszku workowanego.

Mari
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki ekogroszek będzie najlepszy?

Postautor: Mari » 20 lip 2018, 21:15

Na szczęście mnie już ten problem nie dotyczy. Dwa lata temu wymieniliśmy kocioł na pellet, na nowoczesny kocioł gazowy firmy http://bongioanni.pl/ i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Ogrzewanie gazowe jest nieporównywalnie wygodniejsze, przy praktycznie niewiele wyższych kosztach. A dzięki likwidacji kotłowni, znalazło się w końcu w domu miejsce na prawdziwą, funkcjonalną pralnię:)
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaszka6 » 24 lip 2018, 11:42

Ja to jednak skłaniam się mimo wszystko ku ogrzewaniu gazowemu.
Piotr30
Level 1
Level 1

Postautor: Piotr30 » 24 lip 2018, 14:29

Jeżeli tylko istnieje możliwość założenia takiego ogrzewania to jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Gorzej, jeżeli, np na wsi, nie ma doprowadzonego gazu. Wtedy ekogroszek to jedyne słuszne rozwiązanie.
Marek87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marek87 » 24 lip 2018, 15:01

A co sądzicie na temat inwestycji w takie panele grzewcze infrared? Swoją drogą można je stosować właśnie również tam, gdzie nie ma doprowadzonego gazu. Pytanie tylko co z poborem energii elektrycznej, wie ktoś może?

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”